Sposób na ekstremalne nawilżenie, odżywienie i ochronę twarzy

W świecie szybko zmieniającej się rzeczywistości, niekorzystnych warunków zewnętrznych oraz stresu skóra nie ma lekko. Jest jednak sposób na nadążenie za jej potrzebami.

pielęgnacja twarzy

Z pomocą dla skóry przychodzi marka La Prairie, która w swojej gamie posiada kolekcję Cellular Swiss Ice Crystal, w której do tej pory znajdował się krem i suchy olejek. Od stycznia została ona jednak uzupełniona o krem pod oczy oraz emulsję do twarzy. Jest to linia, dzięki której skóra jest ekstremalnie nawilżona, odżywiona i chroniona przed atakami czynników przyspieszających proces starzenia.    

Kluczowy kompleks kolekcji - Swiss Ice Crystal Complex jest efektem wyprawy 
w poszukiwaniu wiecznej, nieprzemijającej młodości. Podróży, rozpoczynającej się 
w Alpach Szwajcarskich, gdzie w świecie czystego, lodowego kryształu, piękno zastygło i pozostaje poza zasięgiem czasu. To tutaj odkryto dwie pozornie kruche 
i delikatne rośliny oraz algę, które potrafią przechytrzyć środowisko, aby móc nie tylko przetrwać w trudnych warunkach, ale także chronić DNA i wciąż kwitnąć. Marka La Prairie poznała sekret przetrwania tych roślin i opracowała rewolucyjny kompleks. Przekazując siłę roślin i algi skórze, wspomagana jest jej odporność 
i zdolność przystosowywania się do skrajnych sytuacji codziennego życia.

Formuły nowych produktów wzbogacone zostały dodatkowym składnikiem aktywnym, którego poznanie i zastosowanie jest wybitnym odkryciem w dziedzinie ekstremofilii. Saponaria Pumila (Mydlnica drobna) - jej ekstrakt stymuluje działanie ochronne kompleksu, dzięki czemu skóra może bronić się przed czynnikami zewnętrznymi i procesami starzenia jeszcze skuteczniej.

Kontur oka to obszar szczególnie wrażliwy z kilku powodów. Skóra wokół oczu jest cztery razy cieńsza od skóry na pozostałych partiach ciała. Oznaki upływającego czasu, efekty oddziaływania niekorzystnych czynników zewnętrznych i stresu zauważalne są w tych delikatnych okolicach nadzwyczaj wcześnie. Skóra szybko staje się cieńsza, traci elastyczność, jędrność i gęstość. Doskonały na początek pielęgnacji przeciwzmarszczkowej skóry wokół oczu jest Cellular Swiss Ice Crystal Eye Cream. Silnie odżywia, poprawia nawilżenie, rozświetla i wygładza skórę, jednocześnie uzbrajając ją do walki z czasem i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.
3.jpg

Cellular Swiss Ice Crystal Eye Cream dzięki synergicznemu połączeniu Kompleksu Swiss Ice Crystal z nowym składnikiem Saponaria Pumila, wzmacnia system ochronny skóry i jej możliwości adaptacyjne. Dodatkowo krem pod oczy zawiera tropikalny wyciąg roślinny i kofeinę zwalczające ciemne kręgi pod oczami i opuchnięcia. Mieszanka Kwasu Hialuronowego, o dużej i małej masie cząsteczkowej, pomaga utrzymać jędrność i nawilżenie. Krem skutecznie wzmacnia, nawilża i odnawia skórę wokół oczu.

Cena: ok. 933 zł/ 20 ml4.jpg


Emulsja Cellular Swiss Ice Crystal jest hojnie nawilżającym, ochronnym 
i przeciwstarzeniowym preparatem, o lekkiej konsystencji. Delikatna jak piórko, gładko rozprowadza się na powierzchni skóry, pokrywając ją odżywczym welonem. Synergiczne połączenie Kompleksu Swiss Ice Crystal z nowym składnikiem Saponaria Pumila, wzmacnia system ochronny skóry i jej możliwości adaptacyjne. Wyciąg roślinny pobudzający górne warstwy skóry, sprawia, że jej powierzchnia staje się gładsza i bardziej promienna. Ukryte w formule micro-pigmenty, odbijają światło, przywracając cerze blask. Skóra jest odświeżona i doskonale zbalansowana.

Cena: ok. 1238zł/ 50 ml

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Shutterstock/ Mat. prasoweDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 30.01.2015 (aktualizacja: 2015-02-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Megis
o matko ceny mają zawrotne, mój Floslek maseczka per aqua też fantastycznie nawilża, nie skusiłabym się na tak drogie kosmetyki skoro nasza rodzima marka radzi sobie świetnie z moją skórą:)
Dodano: 2015-03-11 17:56:34 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×