Sposoby na multikolorowy makijaż oczu

Jesteście ciekawe, jak zrobić makijaż trzema kolorowymi cieniami, żeby wyglądał naprawdę dobrze? Skorzystajcie z naszych porad!

Sposoby na multikolorowy makijaż oczu

Sposoby na multikolorowy makijaż oczuJeśli kolory są monochromatyczne to zawsze zaczynamy od najjaśniejszego cienia w wewnętrznym kąciku oka do najciemniejszego w zewnętrznym i załamaniu powieki ruchomej z nieruchomą. Tzw. cień tonujący, który stanowi przejście miedzy tym najjaśniejszym a najciemniejszym powinien znajdować się od połowy powieki w kierunku zewnętrznego kącika. Taki typ makijażu jest najbezpieczniejszy.

Kliknij i poznaj makijażowy trend: połyskujące powieki!

Jeśli mamy na myśli 3 kompletnie różniące się od siebie kolory to wówczas można zastosować 2 metody. Pierwsza jest podobna do wyżej opisanej z tym, że efekt przypomina pawie oko. Kolejna polega na aplikowaniu najjaśniejszego z trzech cieni w wewnętrznym kąciku oka, a przestrzeń wzdłuż górnej linii rzęs podkreślamy drugim cieniem, dolną ostatnim, pozostałym. Ten sposób fantastycznie sprawdza się przy użyciu fioletu i zieleni lub limonowej zieleni i turkusu.  

Więcej na temat technik oraz rodzajów makijaży przeczytasz tutaj!


Nawet największe gwiazdy lubią czasami zrezygnować z makijażu i pokazać swoje prawdziwe, naturalne oblicze. Zapraszamy do obejrzenia galerii i zdecydowania, która z nich najlepiej prezentuje się bez kilogramów tapety!


ID galerii:901
Kasjana Serafin
Kasjana Serafin

EKSPERT URODY Kosmeterii

Product Trainer marek: LUMENE oraz PRESTIGE COSMETICS

Foto główne: Thinkstock


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 24.04.2013 (aktualizacja: 2013-04-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×