Sposoby na szybką i ładną opaleniznę

Która z nas nie marzy o pięknej, wakacyjnej opaleniźnie. Skorzystaj z naszych porad i poznaj sekret kusząco brązowego ciała!

Sposoby na szybką i ładną opaleniznę

Sposoby na szybką i ładną opaleniznęKażda z nas chciałaby móc pochwalić się piękną (i zdrową!) opalenizną. Ładnie opalone ciało w kolorze mlecznej czekolady dodaje urody oraz optycznie wyszczupla. Jednak uzyskanie pożądanego koloru ciała nie jest wcale takie łatwe. Jeżeli będziesz używała balsamu do opalania ze zbyt słabym filtrem, możesz narazić swoją skórę na poparzenie słoneczne.

Skorzystaj z naszych porad i ciesz się piękną opalenizną podczas tegorocznego lata!

BALSAMY PRZYŚPIESZAJĄCE OPALENIZNĘ

Nie lubisz czekać na satysfakcjonujące efekty opalania? Możesz sobie pomóc korzystając z produktów, które mają za zadanie przyśpieszyć uzyskanie ładnie opalonego ciała. Nie zapomnij o wykonaniu peelingu przed jego aplikacją.

Sposoby na szybką i ładną opaleniznę

Sposoby na szybką i ładną opaleniznęSUPLEMENTY DIETY

Dzięki odpowiedniej kuracji suplementami diety, możesz przygotować swoją skórę na kontakt ze słońcem. W aptekach znajdziesz wiele rodzajów produktów - wybierz ten idealny dla siebie.

POSTAW NA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ

Leżenie plackiem kilka godzin na plaży nie należy do Twoich ulubionych form spędzania wolnych dnia? Polecamy Ci uprawianie jakiegoś sportu, np. siatkówki. Dzięki temu opalisz się znacznie szybciej, a opalenizna będzie równomierna.

ZAFUNDUJ SOBIE KĄPIELE W MORZU LUB OCEANIE

Kiedy wyjdziesz z relaksującej kąpieli w morzu lub oceanie, nie sięgaj po ręcznik, ale pozwól skórze naturalnie wyschnąć. Woda bowiem znakomicie przyciąga promienie słoneczne, które zagwarantują Ci apetyczny kolor opalenizny.

Tekst: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: ThinkstockDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 01.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×