Sposoby na szybki makijaż

Zależy Ci na wykonaniu perfekcyjnego makijażu, który nie będzie czasochłonny? Zachęcamy do skorzystania z naszych porad!

Sposoby na szybki makijaż

Sposoby na szybki makijaż
Nadaj oczom blasku

Twoje oczy wyglądają na zmęczone. Dodaj im blasku za pomocą jasnego, perłowego cienia do powiek, który nałóż w niewielkiej ilości w wewnętrzne kąciki oczu. Następnie za pomocą białej kredki narysuj kredki na dolnych powiekach za wewnętrzną linią rzęs.

Ręczna robota

Nakładasz podkład do twarzy za pomocą pędzla lub specjalnych gąbeczek do makijażu? Jeżeli chciałabyś zaoszczędzić rano kilka minut, zastęp je... palcami. Rozgrzewając kosmetyk w dłoniach sprawiasz, że pod wpływem ciepła znacznie szybciej łączy się on ze skórą.

Dłuuuuugie rzęsy

Chciałabyś osiągnąć szybko efekt zalotnie podkręconych i nieziemsko długich rzęs, ale nie masz czasu na doklejanie sztucznych rzęs (do tego trzeba mieć trochę wprawy)? Postaw na zalotkę do rzęs i wydłużający tusz. Zniewalające spojrzenie gwarantowane.

Kuszące usta

Czerwona pomadka do ust jest najlepszą przyjaciółką kobiety. Jednak nawet ona może Cię zawieść w sytuacji, kiedy bardzo się śpieszysz. W takich sytuacjach warto zrezygnować z intensywnego koloru pomadki i zastąpić ją bezbarwnym błyszczykiem, najlepiej tym nadającym efekt "push up".

Paznokcie jak marzenie

Do wyjścia z domu zostało kilka minut, a Ty nie zdążyłaś jeszcze pomalować paznokci? odradzamy sięganie po mocne, zdecydowane kolory - znacznie trudniej o idealne pomalowanie paznokci produktami o takich barwach. Zamiast nich postaw na delikatne, naturalne kolory, lub zastąp lakier odżywką do paznokci, która dodatkowo nabłyszcza płytkę.
Tekst: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Thinkstock

Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Czwartek 05.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×