Sposoby na tłustą cerę

Zmagasz się z problemem tłustej cery? Skorzystaj z naszych porad i dowiedz się, jakiego podkładu powinnaś używać!

Sposoby na tłustą cerę
Sposoby na tłustą cerę


Mam tłustą cerę, czego powinnam używać pod podkład, by uniknąć efektu świecącej skóry?


Skóra tłusta boryka się z problemem nadczynności gruczołów łojowych, widocznymi  rozszerzonymi porami skórnymi  i odwiecznym problem połysku. Dużym błędem jest zaniechanie stosowania kremu, gdyż większość kobiet uważa, że skóra błyszczy się jeszcze bardziej.

Oczywiście będzie się tak działo kiedy krem dobrany jest niewłaściwie, ale każde ominięcie podczas codziennej pielęgnacji rytuału nakładania kremu może spowodować, że skóra nie otrzymuje odpowiedniego nawilżenia i zaczyna się bronić produkując większą ilość sebum i koło się zamyka.

Odpowiednim kremem przeznaczonym pod makijaż dla cery tłustej będzie ten z funkcją normalizowania i balansowania. Po wklepaniu kremu odczekujemy 10 minut aby krem właściwie się wchłonął i po tym czasie nakładamy bazę o właściwościach matujących, która za pośrednictwem aksamitnej formuły wypełni rozszerzone pory pozostawiając tym samym gładką i świeżą skórę bez efektu błyszczenia i spływania podkładu.
Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG


Ekspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACE

Foto: Thinkstock


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Wtorek 25.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
zulka
Ciężka sprawa jest z tłusta skórą nawet gdy się stosuje do podanych propozycji. Czasem dużą rolę odgrywają nasze hormony więc warto mieć je na uwadze.
Dodano: 2013-06-26 12:37:57 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×