Sprawdzone sposoby na gęste brwi

Masz naturalnie gęste, ciemne brwi. Skorzystaj z naszych porad i dowiedz się, co możesz zrobić, aby poczuć się bardziej kobieco!

Sprawdzone sposoby na gęste brwiSprawdzone sposoby na gęste brwi


Mam naturalnie gęste, ciemne brwi. Co, mogę z nimi zrobić, by czuć się bardziej dziewczęco?   


Moda na podkreślone brwi wciąż trwa i nadal jest lansowana jako podstawowy i integralny element akcentujący oczy. Z tego co Pani pisze jest Pani szczęśliwa posiadaczką gęstych i ciemnych brwi, które wymagają odpowiedniej stylizacji by wyglądały idealnie.

Na początku należy zastanowić się, czy nie są one za grube w stosunku do całej twarzy i nie za długie do kształtu oczu. Nawet kilka pojedynczych włosków w ciemnym kolorze może zachwiać proporcje twarzy. Dlatego proszę o dokładne przyjrzenie się brwiom i nadanie im prawidłowego kształtu tzn. jeżeli zbiegają się za bardzo do środka mogą nadawać srogiego wyglądu, bez wyraźnego kształtu mogą dawać wrażenie zbyt masywnych.

Jeżeli uważa Pani, że brwi są za ciemne można pokryć ich całą powierzchnię cieniem w tonacji o 1-2 tony jaśniejszym niż właściwy kolor. A najbardziej naturalny efekt da wyczesanie ich grzebyczkiem do brwi i utrwalenie bezbarwną odżywką.
Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG


Ekspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACE

Foto: Thinkstock


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 26.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×