Spray fiksujący makijaż

Chciałabyś sprawić, aby Twój makijaż utrzymał się w nienagannym stanie przez wiele godzin? Polecamy spray fiksujący makijaż!

Spray fiksujący makijaż

Spray fiksujący makijażSpecjalne spraye fiksujące, tzw. utrwalacze make-upu, to nic innego jak specjalna mieszanka głownie z zawartością alkoholu, chociaż dostępne są też formuły pozbawione alkoholu,  które mają na celu stworzenie niewidocznej warstwy skutecznie utrwalającej makijaż na wiele godzin.

Zdarza się że nawet do 15 h  makijaż pozostaje bez zmian na twarzy. Tego typu produkty dostępne są w portfolio firm profesjonalnych przeznaczonych do makijaży teatralnych, artystycznych i charakteryzacji . Jest, to również niezbędny kosmetyk w wyposażeniu profesjonalnej wizażystki, która dzięki niemu utrwala makijaż panny młodej, makijaże sceniczne na wiele godzin.

Ze względu na duże właściwości utrwalania makijażu, tworzenia wodo stabilnej i wodoodpornej formuły, kosmetyk ten skierowany jest do stosowania na specjalne okazje. Nie jest polecany do częstego stosowania, nie mówiąc już o codziennym nakładaniu. Jego codzienne nakładanie mogło by spowodować przesuszenie skóry i mocne naruszenie warstwy wodno-lipidowej skóry.

Stosowanie sprayu powinno być wykonywane z odległości ok. 20-30 cm aby produkt rozłożył się równomiernie i najlepiej nie wykonywać tego samego, bo można nałożyć nie równo z zaciekami i spowodować efekt odwrotny od zamierzonego, a mianowicie za duże rozpylenie produktu może spowodować, że twarz będzie błyszczała się jeszcze bardziej.
Chcesz odświeżyć swój make up? Zobacz jak zrobić to szybko i skutecznie!

Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG

Ekspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACE

Foto: Thinkstock


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 17.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×