Subtelny makijaż oczu na Grammy 2014!

Nagrody Grammy zostały rozdane, a co za tym idzie - za nami kolejna wielka gala, na której mogliśmy podziwiać gwiazdy. Jakie makijaże królowały? Ku zaskoczeniu wiele kobiet zdecydowało się na delikatne podkreślenie oczu za pomocą eyelinera! Zobaczcie same!

Subtelny makijaż oczu na Grammy 2014!

Subtelny makijaż oczu na Grammy 2014!Wczoraj rozdano nagrody Grammy 2014, które odbyło się już po raz 56! To wielkie wydarzenie w świecie muzycznym i nie tylko, zatem nic dziwnego, że pojawiło się wiele gwiazd, wśród których mogliśmy podziwiać m.in. Taylor Swift, Madonnę, Katy Perry, czy Paris Hilton.

Ostatnio gwiazdy przyzwyczaiły nas do mocnego makijażu oczu w stylu smoky - eyes, lecz tym razem na gali wiele z nich zaskoczyło podkreśleniem swoich oczu, gdyż zrobiły to niezwykle subtelnie z wykorzystaniem np. eyelinera i rozświetlających cieni do powiek! Gwiazdy, które postawiły na delikatne podkreślenie oczu zazwyczaj prezentowały czarną kreskę na powiece wykonaną tuż przy linii rzęs. Taylor Swift jako jedyna postawiła na kreskę o fioletowym kolorze. Nie zabrakło również idealnie wytuszowanych rzęs, a niektóre z gwiazd wręcz ograniczyły się do tylko tego w makijażu oczu. Wszystko zostało połączone także z nienagannym kolorem cery. W kolorach ust również przeważały delikatne odcienie różu oraz nude. Tylko Madonna postawiła na połączenie wyrazistej czerwieni z niezwykle delikatnym makijażem oczu. Dzięki tak wykonanemu makijażowi oczu gwiazdy wyglądały dziewczęco, promiennie i świeżo.

Zobaczcie, jak bardzo subtelne makijaże prezentowały niektóre gwiazdy na rozdaniu nagród Grammy 2014!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 27.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×