Święta na paznokciach

Przy wyborze manicure wybieracie ten zrobiony za pomocą tipsów, lub akrylu? Wolicie klasykę, czy może świąteczną ekstrawagancję? Zobaczcie nasze propozycje manicure idealnego na Boże Narodzenie...a nawet i sylwestra!

Święta na paznokciach

Święta na paznokciach


Zapewne niejedna kobieta decydując o swoim manicure na święta, a może i przy okazji sylwestra, wybiera ten zrobiony za pomocą tipsów, czy akrylu. W tym celu zazwyczaj udajemy się do profesjonalnego salonu kosmetycznego, który daje nam możliwości wyboru oryginalnego zdobienia - niektóre manicurzystki potrafią wykonać prawdziwe dzieła sztuki!

Oczywiście część z Was zapewne wybierze klasyczny, francuski manicure, który do wszystkiego pasuje, jest elegancki, stonowany, klasyczny, a zarazem bardzo kobiecy. Tym bardziej odważnym Paniom polecamy jednak uwolnienie wodzy fantazji. W tym okresie króluje brokat i to we wszystkich odcieniach, lecz ze szczególnym skupieniem na złocie. Bardzo modne i oryginalne są paznokcie ze świątecznymi motywami - możemy sobie pozwolić na twarz Mikołaja, czy świąteczną skarpetę na paznokciu, co wywoła uśmiech na twarzy gości zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych - nie zapominajmy, ze ten okres zdarza się tylko raz w roku. Idealnie sprawdzą się także motywy sprawiające wrażenie śniegu na paznokciach.

Paniom, które jednak wybierają klasykę może się spodobać manicure, który łączy w sobie również nutkę oryginalności, a mianowicie połączenie dwóch kolorów w postaci czerwonej płytki paznokcia z delikatnie zaznaczonym na biało łukiem przy jej dolnej części.

Zobaczcie same, jaki czarujący manicure macie do wyboru. Może któryś z nich zażyczycie sobie w salonie?Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 23.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×