Szaleństwa z kręconymi włosami

Masz kręcone włosy? Chciałabyś zmiany fryzury? Zaszalej i odmień swoją długość włosów. Kręcona struktura włosów to najbardziej wdzięczna struktura do uwydatniania twojego piękna.

Szaleństwa z kręconymi włosami

Szaleństwa z kręconymi włosami


Włosy kręcone, długie powinny być odpowiednio wycieniowane. Najlepsze efekty na długich włosach kręconych możemy uzyskać kiedy zastosujemy technikę strzyżenia w romb, czyli górna część włosów jest wycieniowana, a włosy poniżej karku tworzą ciężką linię.

Średnia długość włosów jest również wdzięczna żeby uwydatnić twoje loki. Na tej długości możesz szaleć z asymetriami, undercutami, a nawet pokusić się o punktowe wycinanie włosów tworząc multidługości. Pamiętaj, że jeżeli chcesz uwydatnić skręt swoich loków, musisz użyć produktu do stylizacji, odpowiedniego szamponu i suszarki z dyfuzorem.


Szaleństwa z kręconymi włosami

Szaleństwa z kręconymi włosami


Produkty przeznaczone do pielęgnacji loków dobrze by było, gdyby zawierały pantenol – on nawilży włosy i zredukuje puszenie. Na włosy przed suszeniem polecam piankę w żelu i spray odbijający loki.
Jeżeli twoje włosy nadmiernie się puszą, możesz zastosować produkt, który dzięki systemowi de-frizz maksymalnie zredukuje puszenie i spowoduje, że loki staną się gładkie, zdrowe i wypielęgnowane.
Dla kobiet, które nie lubią używać suszarek, polecam spray przyspieszający suszenie włosów.

Dobrze dobrana technika strzyżenia i odpowiedni produkt do stylizacji włosów to sukces w tym, żeby włosy kręcone miały sprężystość, ruch i dynamikę. Dzięki temu skrócisz czas swojej stylizacji do minimum.


Michal Furmaniak_Fot. Rafal Olczyk_1.jpg

Ekspert MilionKobiet.pl

Michał Furmaniak

Instruktor GOLDWELL i KMS California


Foto: Rafał Olczyk/ ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 17.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.