Szalone lata 70. z Maybelline

Ciągle słyszymy o trendach pojawiających się na dany sezon, lecz czy tak bardzo różnią się od tych, które dawniej obowiązywały? Zobaczcie makijażowe trendy Meybelline z lat 70.

Szalone lata 70. z Maybelline

Szalone lata 70. z Maybelline


Makijaż to jeden z najważniejszych elementów naszego looku'u i w nim także zmieniają się trendy w zależności od sezonów, jednak coraz częściej wracamy do tego, co już było. Chyba nie ma kobiety, która nie znałaby marki Maybelline. To właśnie jej założyciel jako pierwszy zauważył, że kobiety stanowią siłę napędową rynku, własne produkty zaczął promować w telewizji, a do reklam zaangażował znane aktorki.

Na które elementy makijażu lat 70. warto zwrócić uwagę? Na pewno na kreski na powiekach, które również teraz są niezwykle modne! Marka Maybelline prezentowała kredki do ich wykonywania, a w swoim spocie reklamowym także instruowała kobiety, jak malować powieki! Oprócz narysowania kreski radzono lekko ją rozmazać - brzmi znajomo? Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy - marka dodała, że są też wyjątkowe jak podpis.

Wydaje się Wam, że nawilżające szminki, to innowacyjny produkt? Okazuje się, że już w latach 70. kobiety mogły korzystać z ich właściwości, a przy tym ich kolory były podobne do trendów, które obecnie królują - pomarańcz, czy fuksja.

Jesteście ciekawe, jak wyglądały reklamy tych produktów? Zobaczcie!


Szalone lata 70. z Maybelline

Szalone lata 70. z Maybelline
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ YoutubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 12.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×