Szminka perfekcyjnie nałożona

Chciałabyś dowiedzieć się, jak nakładać szminkę, by usta były idealnie pokryte i wyglądały naturalnie? Skorzystaj z naszych porad!

Szminka perfekcyjnie nałożona

Szminka perfekcyjnie nałożonaAby usta wyglądały naturalnie należy szminkę aplikować za pomocą pędzelka do ust. Pędzelek powinien być z długim lekko stopniowanym włosiem by ułatwiać precyzyjne nakładanie. Przed aplikacją pomadki należy usta obrysować dokładnie konturówką w zbliżonym kolorze.

Można kredką oprócz zaznaczenia konturu wypełnić powierzchnię całych ust. Taki zabieg przedłuży trwałość pomadki i da jednolity efekt. Pędzelkiem zaczynamy nakładać kosmetyk od środka ust kierując się do kącików. Następnie w chusteczkę odciskamy usta, oprószamy je sypkim, transparentnym pudrem i powtarzamy czynność aplikowania pomadki. Szybszym rozwiązaniem, aby utrwalić pomadkę są także bazy do makijażu, z przeznaczeniem: dla ust. Zawarte w nich składniki nie tylko przedłużają trwałość szminki, ale także wygładzają usta, dzięki czemu możemy być pewne, że pomadka nie znajdzie się w zagłębieniach naskórka, tworząc nieestetyczny efekt.

Przed zastosowaniem bazy, warto także wykonać piling, który zniweluje martwy naskórek i… powiększy usta. Wszystkie opisane czynności sprawią, że usta będą prezentowały się znakomicie przez kilka godzin.

Chcesz odświeżyć swój make up? Zobacz jak zrobić to szybko i skutecznie!

Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG

Ekspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACE

Foto: Thinkstock


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 29.04.2013 (aktualizacja: 2013-04-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×