Szybki makijaż Rihanny

Rihanna, tak jak każda gwiazda, nie może sobie pozwolić na publiczne pokazanie się bez makijażu. Barbadoska wokalistka została przyłapana przez fotoreporterów na szybkim make-upie, który wykonała sobie samodzielnie, i jak widać - bardzo efektownie!

Rihanna

Szybki makijaż RihannyRihanna znana jest wszystkim ze swojego dobrego wyczucia stylu, niebanalnych i przyciągających wzrok stylizacji, ale także z dobre dobranych i idealnie podkreślających urodę piosenkarki makijaży. Gwiazda doskonale wie, że aby zasłużyć na miano ikony stylu, trzeba sobie na to ciężko zapracować. Dlatego też piosenkarka chętnie wykorzystuje każdą wolną chwilę, aby poprawić swój wygląd za pomocą make-upu.

Podoba Ci się styl Rihanny? Kliknij i zobacz, jak możesz ubrać się tak, jak ona!

Paparazzi przyłapali ostatnio Rihannę na wykonaniu szybkiego makijażu "na murku". Gwiazda postawiła przede wszystkim na dokładne podkreślenie swoich rzęs czarną mascarą. Nie obyło się również bez wzmocnienia koloru ust czerwoną, niezwykle modną podczas nadchodzącej jesieni szminką. Tak "poprawiona" gwiazda, mogła śmiało wrócić do kolejnych punktów dnia w swoim napiętym grafiku.


Kliknij i zobacz stylizację Rihanny na Kids' Choice Awards!

586.jpg

Kliknij i zobacz zdjęcie ogromnego tatuażu Rihanny!


Rihanna

Szybki makijaż Rihanny


Rihanna

Szybki makijaż Rihanny


Rihanna

Szybki makijaż Rihanny


Rihanna

Szybki makijaż Rihanny


Gwiazdy mają swój własny styl nie tylko w ubiorze, ale również w makijażu. Która z nich zasłużyła na tytuł najlepiej umalowanej?

ID galerii:397


Opracowanie: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: FameFlynet
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 26.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×