Ta dziewczynka ma 5 lat i jest... makijażystką!

Co powiecie na porady 5-latki, jak wykonać np. idealne konturowanie twarzy? Nie za młoda na taką wiedzę?

makijażystka

Danna Gomez pochodzi z Kolumbii i ma dopiero 5 lat, ale już ma też swoich wiernych widzów na serwisie YouTube. Stała się ona bowiem ekspertką od... makijażu! Autorką filmów jest jej ciocia, a zgodę na tego typu działania wyraziła przede wszystkim matka dziewczynki. Ponoć dla młodej makijażystki jest to przede wszystkim doskonała zabawa, ponieważ lubi występować przed kamerą.

Internauci jednak sceptycznie podchodzą do tego, czym się zajmuje Danna i twierdzą, że dzieci nie powinny po pierwsze nagrywać tego typu materiałów, a po drugie nawet ich oglądać.

Oto jeden z komentarzy: Dlaczego nie pozwolimy naszym dzieciom pozostać dziećmi, dlaczego naciskamy na nie, żeby stały się dorosłe zanim są na to gotowe?

Dziewczynka doskonale potrafi nakładać tusz do rzęs, a także dobrać róż do policzków, czy wymodelować kości policzkowe. Danna na swoich filmikach pokazuje, jak np. wyszczuplić nos za pomocą odpowiednio nałożonego podkładu.

Nic zatem dziwnego, że głosy wokół jej osoby nie milkną. Czy dzieci powinny już czuć na sobie presję dopasowania się do reszty społeczeństwa? Czy naprawdę od małego powinno się im pokazywać, że ich uroda nie jest idealna i poprawiać ją produktami, które zawierają często niezdrowe substancje?

Mimo wszystko dziewczynka ma na swoim koncie na YouTube już tysiące wyświetleń i subskrybentów, a jednym z najchętniej oglądanych nagrań jest to, jak się pomalować na romantyczne spotkanie.Zobaczcie filmik, na którym Danna przedstawia, jak zrobić makijaż np. na Walentynki:

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Anka P. , Wtorek 24.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×