Tatuaże dla dziewczyn

Kto powiedział, że tatuaże są tylko dla facetów.... szczególnie tych niegrzecznych. Grzeczne dziewczynki też mogą ozdobić swoje ciało. Ale jaki wzór i w jakim miejscu przystoi dziewczynie?

Tatuaże dla dziewczyn

Tatuaże dla dziewczyn


Piórka, symbole oznaczające wieczność, dmuchawce, latawce, kwiaty lotosu, gwiazdki i ptaszki... oto najpopularniejsze tatuaże, na które decydują się dziewczyny. Otóż to. Przy wyborze tatuażu często kierujemy się modą lub tym, co przystoi lub nie przystoi dziewczynie. Poważny błąd. Gdy kierujemy się tymi kryteriami nigdy nie będziemy w pełni zadowolone z efektu. Gdy decydujemy się na tatuaż powinnyśmy przede wszystkim pomyśleć, jaki wzór chciałybyśmy umieścić na swoim ciele. Najlepiej, gdyby taki wzór, symbol czy sentencja miały dla nas szczególne znaczenie. Bo po co robić tatuaż od tak sobie, by po paru miesiącach nam się znudził... a wtedy powstaje kłopot. Dlatego pierwsza zasada przy wyborze tatuażu - znajdź lub wymyśl wzór, który będzie coś dla ciebie znaczył. I nieważne czy będzie to kwiatek, motylek, Smok Wawelski czy trupia czaszka, jeżeli znaczy on coś dla ciebie, to dobrze, bo to oznacza, że nie znudzi ci się po jakimś czasie.

Wielkim błędem jest też tatuowanie dat ślubu, imienia ukochanego i napisów typu "Love Piotrek". Gdy związek się skończy pozostanie nam nie tylko smutek po rozstanie, ale też pamiątka po nieudanym związku.

O czym powinnaś jeszcze pamiętać? Oczywiście o miejscu, w którym umieścisz ten tatuaż. Jeśli chcesz, możesz wytatuować całe ciało... masz pełną dowolność. Czasem jednak powinnaś zastanowić się czy na pewno tatuaż w danym miejscu nie sprawi ci problemów w życiu. Niestety prawda jest taka, że wielu ludzi patrzy na nas przez pryzmat pierwszego spotkania. Jeżeli rzuci mu się w oczy ogromny tatuaż wokół szyi może odebrać błędne pierwsze wrażenie. Najbezpieczniejsze są oczywiście miejsca, które najczęściej masz zakryte, takie jak plecy, kark, brzuch czy górna część ud. Także nadgarstki nie powinny sprawić kłopotów. Możesz także postawić na tatuaż w intymnym lub kuszącym miejscu, tak by tylko niektórzy mogli doznać tego zaszczytu podziwiania go. Jednak nieważne w jakim miejscu umieścisz tatuaż, najważniejsze jest, byś była tego pewna

 Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Cała prawda o hennie

Tatuaże na nadgarstku

Depilacja bikini


Dodał(a): Katarzyna Kowalewska , Piątek 03.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×