Tatuaże gwiazd

Tatuaże od dawien dawna ozdabiały ciała, aczkolwiek kiedyś robili je sobie harleyowcy, marynarze, wojskowi lub więźniowie. Dziś uległo to zmianie i tatuaż jest atrybutem piękna, pewności siebie, a zarazem amuletem wytatuowanym na ciele.

kolaz.jpg

Tatuaże gwiazd


Liczna grupa ludzi uważa, że tatuaże robią osoby, które mają problemy ze sobą, ze swoją samooceną, a czasem mówią, że tacy ludzie są chorzy i powinno się ich leczyć. Tatuaże często są kojarzone z buntem, brakiem kobiecości - jest to niepoprawne i najprostsze myślenie przeciwników tatuaży.

Obecnie nie tylko mężczyźni się tatuują. Liczną grupą są kobiety, które chcą utrwalić ważny moment z życia. Dla kobiet tatuaż często ma głębsze znaczenie, a czasem jest to tylko ozdoba ciała. Niektóre gwiazdy piszą, że tatuaże podtrzymują je na duchu i pomagają wytrwać w tak ciężkim świecie. Celebryci podkreślają znaczenie tatuaży, gdyż uważają, że nadają one charakteru oraz jest to ich artystyczna forma ekspresji.

Sentencje, liczby, rysunki, napisy to właśnie te rzeczy zdobią  plecy, ramiona, żebra, stopy, kark, nadgarstki gwiazd i osób spoza "wielkiego świata". Jest również wiele miejsc intymnych, na których są robione tatuaże.Bardzo dużą grupą kobiet tatuujących się są aktorki, celebrytki, piosenkarki. Obecnie prawie każdy celebryta posiada tatuaż.

Przedstawiamy Wam galerię zdjęć tatuaży gwiazd, które mogą zainteresować lub zainspirować Was do zrobienia własnego tatuażu, nad którym już dłuższy czas się zastanawiacie





Tekst: Ania Twarowska
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF/FameFlynet/Instagram



Dodał(a): Ania Twarowska , Środa 04.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×