Tatuaże na nadgarstku

O ile kiedyś tatuaże były więźniarską domeną. Teraz mają swoje 5 minut. Tatuaże sięgnęły rangi sztuki, a ci, którzy nie chcą ryzykować kolorowych pleców decydują się na mini tatuaż... na nadgarstku.

Tatuaże na nadgarstku

Tatuaże na nadgarstku

Na początek trochę teorii: Tatuaże są to obrazy, znaki graficzne, które powstają w wyniku wszczepienia za pomocą igły barwnika pod skórę. Brzmi groźnie? Faktycznie, wykonywanie tatuażu jest nieco bolesne. W pierwszym etapie wykonuje się kontur tatuażu, który następnie wypełnia się kolorami, które sobie zażyczymy.

Wytatuować sobie możemy wszystko, od głowy, przez plecy po stopy. Jednak ostatnio wiele osób wybiera mały tatuaż na nadgarstku, dlaczego? Bo jest to świetne miejsce na umieszczenie małego symbolu, sentencji, czy ładnego obrazka. Nie można wykluczyć także mody, gdyż w ostatnim czasie liczba tatuaży na nadgarstkach znacznie się powiększyła. Najczęściej tatuuje się tam symbole typu pacyfka, serce, czy krzyżyk lub słowa ważne dla nas (przykładowo: Demi Lovato wytatuowała sobie na obu nadgarstkach słowa "Stay Strong" po pokonaniu wielu problemów, z którymi się borykała"). Popularne są ostatnio także motywy ptaków, dmuchawce, czy piórka, młodzi ludzie wybierają te symbole zapewne dlatego, że oznaczają one wolność (lub po prostu są ładne).

Tatuaże na nadgarstkach są niesamowicie modne i ładnie się prezentują, jednak nie można zapominać, że mamy je na całe życie. Tak więc zanim wybierzemy się do tatuażysty przemyślmy dokładnie co chcemy sobie wytatuować i czy w ogóle chcemy umieszczać na naszym ciele jakiś obrazek.

ID galerii:629


Przeczytaj również:

Sposoby na cellulit

Migdałowy peeling do ciała

Cukrowy peeling do ciała


Dodał(a): Katarzyna Kowalewska , Piątek 27.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×