Tatuażysta pomaga kobietom po rekonstrukcji piersi

Najbardziej konserwatywne osoby wyraźnie negują tworzenie tatuaży na ciele, lecz czy wiecie, że ten rodzaj zdobienia ciała może okazać się wręcz terapeutyczny? Zobaczcie Artystę, który tatuażami polepsza życie kobiet po ciężkiej chorobie.

Tatuażysta pomaga kobietom po rekonstrukcji piersi

Tatuażysta pomaga kobietom po rekonstrukcji piersi


Kiedy dowiadujemy się o chorobie nowotworowej, zazwyczaj pierwszą reakcją jest panika, a dopiero potem chęć do walki. Wśród kobiet największe spustoszenie sieje rak szyjki macicy i rak piersi. Jeżeli zostaną wykryte we wczesnym stadium, istnieje możliwość wyleczenia bez ingerencji chirurgicznej, lecz zdarza się, że potrzebna jest operacja. 

Usunięcie piersi dla kobiety bywa, że jest uważane za pozbawienie się kobiecości. Oczywiście w pierwszej kolejności chodzi o ratowanie życia, lecz co zrobić kiedy potem nie czuje się ze sobą dobrze? W dużej mierze kobiety decydują się na rekonstrukcję, po której jednak sutki nie wyglądają zbyt efektownie, gdzie oprócz kształtów brakuje im również zabarwienia. 

Jeden z Artystów tatuażu w Ameryce pomaga kobietom właśnie poprzez tatuowanie, a tym samym rekonstruowanie sutków! Doskonale dobrane kolory, misternie wykonany tatuaż i kobiety czują się o wiele lepiej we własnym ciele. To również idealne działanie terapeutyczne, ponieważ patrząc na swoje piersi, nie przypominają sobie o tym przez co jeszcze niedawno przeszły. 

Poznajcie historię jednej z kobiet, której pomógł znany Artysta Tatuażu, a upamiętnić postanowił to The New York Times:
Czy aby na pewno jesteście przeciwne wszelkim tatuażom? 

Źródło: MilionKobiet.pl/ The New York Times
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 12.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×