Tatusiowie po raz pierwszy robią fryzury swoim córkom - Jak im wyszło? Zobaczcie!

Czesanie raczej nie jest mocną stroną mężczyzn. Paru ojców postanowiło jednak podjąć wyzwanie i uczesać swoje córeczki. Jakie były efekty? Zobaczcie.

fryzury dla dzieci.jpg

Tatusiowie po raz pierwszy robią fryzury swoim córkom - Jak im wyszło? Zobaczcie!

Trudno wymagać od panów, by byli specjalistami od wszystkiego. O ile fryzjerstwo nie jest ich pasją, zazwyczaj średnio radzą sobie z czesaniem włosów, dlatego stworzenie nawet prostej fryzury dziecku to dla nich nie lada wyzwanie...

Kiedy jest się rodzicem, czasem staje się przed zadaniami, które pozornie mogą nas przerosnąć. Jednak odrobina rodzicielskiej mobilizacji sprawia, że potrafimy dokonać rzeczy, o które sami siebie nie podejrzewamy.

 

Czesaniem zazwyczaj zajmuje się raczej mama. W końcu to ona zna się na tym najlepiej. Kilku ojców postanowiło podjąć wyzwanie i... po raz pierwszy w życiu uczesać swoje córeczki. Jak udał się ten eksperyment?

Zobacz też: NIEZWYKŁE ŚNIADANIE DLA DZIECKA? ZOBACZ CO POTRAFI ZROBIĆ PEWIEN TATA

Okazuje się, że wielu tatusiów ma w sobie ukryty talent i wystarczy nieco go doszlifować, by mogli stać się etatowymi fryzjerami swoich córek. Jednak nie wszyscy mają do tego smykałkę i nie każda córka byłaby w stanie pokazać się światu w tym, co stworzył na jej głowie ukochany tata.

Zobacz też: ZOBACZ: MALI CHŁOPCY ZACHOWUJĄ SIĘ JAK PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI 

Mimo wszystko, niezależnie od końcowego efektu, całemu przedsięwzięciu towarzyszyła dobra zabawa, wspólnie spędzony czas był z pewnością owocny, dlatego zachęcamy wszystkich tatusiów, by także spróbowali uczesać swoje córki choć raz!

Zobaczcie sami! 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 02.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Jak już przyszły tata zostanie tatą trzeba kupić mu dowód super taty na clubcard com pl. :)
Dodano: 2016-10-30 18:31:52 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×