Taylor Swift i jej makijaże

Jeżeli nawet jeszcze nie słyszeliście o Taylor Swift, w co szczerze wątpimy, to na pewno o niej usłyszycie, bowiem jest to młoda, amerykańska wokalistka, która osiąga coraz większe sukcesy. Zobaczcie, jakie makijaże prezentuje artystka.

Taylor Swift i jej makijaże

Taylor Swift i jej makijaże


Taylor Swift staje się coraz większą gwiazdą na scenie muzycznej. Wykonuje muzykę popową, country i cieszy się coraz większą  liczbą fanów, a przy tym zdobywa cenne nagrody za swój dorobek artystyczny i talent.

Wokalistka nie zamyka się na jeden rodzaj makijażu, jednak wyraźnie możemy zauważyć, że najbardziej upodobała sobie smoky - eyes i to w odcieniach brązu. Ponad to lubi makijaż, w którym lekko rozświetla swoje powieki, natomiast ich dolną linię wyraźnie podkreśla czarną kreską wykonaną eyelinerem. Również w kolorach szminek gwiazda nie ogranicza się do jednego odcienia. Możemy ją oglądać w szmince o czerwonym, nude, albo różowym kolorze.

Ponad to Taylor Swift czasem dość wyraźnie podkreśla swoje kości policzkowe oraz tuszuje rzęsy, a to wszystko sprawia, że przykuwa uwagę nawet wśród innych, wielkich gwiazd, a nie ma co ukrywać, że możemy ją oglądać na wielu wielkich wydarzeniach medialnych.

Zobaczcie galerię ulubionych makijaży Taylor Swift, którą dla Was przygotowaliśmy!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 28.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×