TEST: Błyskawiczne cienie do powiek ColorOn Professional

Chciałabyś wykonać idealny makijaż oka w zaledwie minutę? Brzmi niemożliwie? Poznaj błyskawiczne cienie do powiek, które sprawią, że poranny make-up stanie się prawdziwą przyjemnością!

TEST: Błyskawiczne cienie do powiek ColorOn Professional

TEST: Błyskawiczne cienie do powiek ColorOn ProfessionalBardzo często poranny makijaż wykonuję w pośpiechu, pomiędzy stylizacją włosów, a piciem pachnącej kawy z ekspresu. Nie mam zbyt wiele czasu na czasochłonne eksperymenty z kolorowym cieniami do powiek, dlatego też z reguły mój makijaż oka to kreski na ruchomej powiece wykonane żelowym eyelinerem oraz rzęsy wytuszowane pogrubiającą mascarą. Dokładny i "pełny" makijaż oka z użyciem cieni do powiek wykonuję jedynie na specjalne okazje, właśnie z powodu braku czasu.

Ostatnio w moje ręce wpadły błyskawiczne cienie do powiek ColorOn Professional. Producent obiecuje, że idealny makijaż oczu, z pomocą produktu, możemy uzyskać już po jednej minucie. W każdym zestawie znajdują się 2 komplety gotowych szablonów do makijażu tego samego koloru, zawierających po dwa owale do nakładania makijażu, specjalny puder do jego utrwalania oraz pędzelek.

Dużą zaletą produktu jest fakt, iż cienie są wielokrotnego użytku, pozwalają wykonać nawet do 20 pełnych makijaży korzystając z jednego zestawu.

Jedno jest pewne – zaoszczędzisz czas i zyskasz trwały, perfekcyjny makijaż, który zagwarantuje Ci dobre samopoczucie przez cały dzień! Cena jednego zestawu to 44,99 zł.PRZETESTOWAŁYŚMY!

Zobaczcie efekty wypróbowania błyskawicznych cieni do powiek ColorOn Professional
przez redaktorki MilionKobiet.pl


2 kopia.jpg

1.jpg

Zobaczcie przykładowe kolory błyskawicznych cieni do powiek ColorOn Professional!

TEST: Błyskawiczne cienie do powiek ColorOn Professional

TEST: Błyskawiczne cienie do powiek ColorOn ProfessionalTEST: Błyskawiczne cienie do powiek ColorOn Professional

TEST: Błyskawiczne cienie do powiek ColorOn ProfessionalTEST: Błyskawiczne cienie do powiek ColorOn Professional

TEST: Błyskawiczne cienie do powiek ColorOn ProfessionalOBEJRZYJ FILM I ZOBACZ, JAK KROK PO KROKU NAŁOŻYĆ BŁYSKAWICZNE CIENIE DO POWIEK ColorOn Professional!
Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Czwartek 12.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×