#ThighReading - zdjęcia rozstępów i niedoskonałości podbijają internet

Każda z nas wstydzi się jakichś niedoskonałości swojego ciała. Internautki postanowiły jednak pokazać, że każda z nas powinna je pokochać. Na czym polega #ThighReading ?

rozstępy na brzuchu.jpg

#ThighReading - zdjęcia rozstępów i niedoskonałości podbijają internet 

W mediach promuje się idealne, gładkie ciało, które nie jest skażone żadnymi wadami. Widząc wszędzie takie obrazy, kobiety nabierają wiele kompleksów. W końcu każda z nas, nawet ta, której zdjęcie widnieje na pierwszych stronach gazet, ma niedoskonałości, których czasem się wstydzi.

Skoro zatem wszystkie mamy jakieś defekty, czemu mamy się tego wstydzić?

Zobacz też: WALCZYSZ Z ROZSTĘPAMI I CELLULITEM? OTO SKUTECZNY SPOSÓB 

Z takiego założenia wyszła pewna internautka, pod nickiem Princess_labia, która jako pierwsza postanowiła pokazać swoje rozstępy na udach i oznaczyła je hasztagiem #ThighReading, pod którym zaraz pojawiły się kolejne zdjęcia innych użytkowniczek, które także postanowiły podzielić się swoimi niedoskonałościami.

 

Pokazanie przez dziewczynę własnych rozstępów zostało uznane nawet za przełomowe wydarzenie. 

Wymyślony przez Princess_labia hasztag bardzo szybko obiegł internet i zdobył przychylność innych kobiet. "Czytanie ud", bo tak można to tłumaczyć, ma za zadanie oswoić kobiety z tym, że przecież każda z nas posiada jakieś niedoskonałości takie jak cellulit, rozstępy, czy blizny i nie ma w tym nic strasznego.

Zobacz też: ROZSTĘPY - CO JEŚĆ, BY IM ZAPOBIEGAĆ? 

Akcja szybko rozprzestrzeniła się w internecie i nadal przyłączają się do niej kolejne kobiety, które pokazują swoje niedoskonałości.

Waszym zdaniem to dobre przedsięwzięcie?


Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 27.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×