Tilda Swinton twarzą marki Nars! Zaskakujący wybór?

Niektórzy twierdzą, że jest jedną z najbardziej wyrazistych aktorek, ale niekoniecznie urodziwych. Tymczasem gwiazda staje się twarzą marki kosmetycznej. Co sądzicie o tym wyborze?

Tilda Swinton twarzą marki Nars

Tilda Swinton twarzą marki Nars

NARS to marka, która lubi zaskakiwać!

Francois Nars w swoich kampaniach zawsze stawia na silne osobowości. Ambasadorkami kosmetyków były Charlotte Rampling, Daphne Guinness, a teraz Tilda Swinton. 

Jej twarz to wyraz siły i charakteru. Tilda to naturalna piękność, jest ucieleśnieniem siły, ma również w sobie coś tajemniczego - tak nietuzinkową urodę Tildy Swinton opisał Francois Nars, który tym razem zaprosił do współpracy Tildę Swinton.

Brytyjska aktorka swoją surową urodą będzie wspierać kampanię nowych produktów marki NARS. Choć wybór mógł być tak nieoczywisty jak uroda aktorki, Nars podkreśla, że przy wyborze nowej gwiazdy duże znaczenie miały ostatnie filmowe role aktorki, m.in. "Musimy porozmawiać o Kevinie" i "Grand Budapest Hotel".

Ona jest żywą legendą. Uwielbiam jej styl i podziwiam dokonania. Jako aktorka, za każdym razem na ekranie odkrywa niezwykłą osobowość, którą niewątpliwie jest. Jako kobieta żyje chwilą. To kobieta kameleon - przyznał słynny makijażysta.

Tilda Swinton twarzą marki Nars Tilda Swinton twarzą marki Nars

Wyjątkowa artystka na 20-lecie marki 

Ta kampania będzie o tyle szczególna, że przypada na 20-lecie marki. Jak poinformował sam Francois Nars, pierwsza reklama z udziałem Tildy Swinton pojawi się na początku przyszłego roku i dotyczyć będzie wiosennej kolekcji. Aktorka pojawi się na czterech zdjęciach reklamowych. Pierwsze zdjęcie promuje kolekcję cieni do powiek, która trafi do salonów marki NARS w styczniu 2015 roku. Jak zapowiada marka, każda reklama ma odsłaniać inną twarz Tildy Swinton. 

Naszym zdaniem wybór Tildy Swinton na gwiazdę NARS to odważny, lecz trafny pomysł! Ta charakterystyczna aktorka ma jedną z najbardziej plastycznych twarzy show-biznesu - tajemniczą, a zarazem nieoczywiście piękną.

A jak wam podoba się wybór Tildy na nową twarz marki NARS? Zgadzacie się z wyborem artysty czy macie swoje typy gwiazd, które bardziej oddawałyby charakter marki?

Tilda Swinton twarzą marki Nars Tilda Swinton twarzą marki Nars

 Żródło: MilionKobiet.pl

Foto: Fame Flynet / Mat. prasowe


Dodał(a): Justyna Czerwieniec , Wtorek 21.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
blodka
Do klasycznych pięknośći to ona nie należy. Ale ma w sobie coś takiego, że nie można od niej oderwać oczu.
Dodano: 2015-03-07 17:32:59 Zgłoś nadużycie
Anonim
jest boska
Dodano: 2014-11-18 20:23:55 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×