Trend alarm: usta ombre

Ombre jest wszędzie! To już pewne. Koloryzujemy włosy, malujemy paznokcie, farbujemy ubrania, a teraz przychodzi czas na usta. Zainspiruj się tym gorącym, wiosennym trendem!

Trend alarm: usta ombre

Trend alarm: usta ombreOmbre jest nam już wszystkim dobrze znane, ale na wiosennych pokazach królowało na ustach modelek. Najlepiej wyglądałoby z połączenia dwóch odcieni tego samego koloru albo dwóch kontrastujących ze sobą. Postaw na ekstrawagancję, wyróżnij się podkreślając swoje usta wyrazistym odcieniem. Z takim makijażem ust nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

Największe domy mody takie jak Lancome, Dior, Maison Margiela lansują właśnie takie usta - zmysłowe,  a przed wszystkim przykuwające uwagę. Zaskocz wszystkich i bądź niepowtarzalna. Trend dla prawdziwych fashionistek, chociaż do odważnych świat należy, może spróbujesz sama?

Trend alarm: usta ombre

Trend alarm: usta ombre

Trend alarm: usta ombre

Trend alarm: usta ombre

Trend alarm: usta ombre

Trend alarm: usta ombreID galerii:661


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ThinkstockDodał(a): Marietta Figa , Piątek 01.03.2013 (aktualizacja: 2013-03-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
grazynkaszapolowska
dla fashionistek to też jest teraz akcja Matarnii - szukają dziewczyn do wiosennej kampanii, mogą być z ustami ombre : myślę, że jak któraś będzie potarfiła sobie takie zrobić, to nie ma bata, żeby ludzie tego nie docenili! : https://www.facebook.com/matarnia.parkhandlowy/app_305439669577944?ref=ts
Dodano: 2013-03-04 08:29:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×