Trwały makijaż oka

Intensywny dzień i brak czasu na poprawki makijażu? Ale twój makijaż oka nie jest tak idealny jak o poranku, ściera się, robią się grudki i warstwy cieni zmieniają miejsce? Zobacz, co zrobić by przedłużyć trwałość twojego makijażu na powiekach.

Trwały makijaż oka

Trwały makijaż oka


1. Nałóż bazę pod cienie - jeśli przez długi czas myślałaś, że baza pod cienie to strata pieniędzy to najwyższy czas to zmienić! Zainwestuj w dobrą bazę, która przedłuży twój makijaż i nakładaj ją przed nałożeniem cieni. Nie nakładaj na powieki podkładu, ponieważ jego konsystencja jest płynna i wilgotna i twój makijaż zmyje się natychmiast.

Kliknij i zobacz najlepsze szampony do włosów farbowanych!

2. Nałóż kremowy cień do oczu - nałóż cienką warstwę kremowego cienia na powieki, to pozwoli pudrowi w kamieniu lepiej przylegać do powieki, wybierz kremowy cień w kolorze zbliżonym do skóry. To podtrzyma trwałość, a Ty nie będziesz miała żadnego problemu z nałożeniem następnego kosmetyku. Jeśli chcesz uzyskać efekt metalicznego, rozświetlonego makijażu, wybierz kremowy cień z drobinkami.

Kliknij i zobacz, jak zrobić loki prostownicą!

3. Użyj pudru w kamieniu - Omieć delikatnie powieki pudrem lub różem. Ta kolejna warstwa wzmocni twój makijaż i sprawi, że bez zmiany koloru cieni uzyskasz trwały efekt aż do wieczora!

Trwały makijaż oka

Trwały makijaż oka

Trwały makijaż oka

Trwały makijaż oka

Trwały makijaż oka

Trwały makijaż oka


Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: ThinkstockDodał(a): Bogumiła Grassmann , Środa 14.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×