Urocze rudzielce

Jaki kolor włosów najbardziej kojarzy się nam z jesienią? Zapewne większość z Was odpowiedziała, że rudy. To piękny, ognisty, obłędnie mieniący się w słońcu kolor! Gwiazdy również pokochały ten kolor na włosach. Zobacz jak uroczo się w nim prezentują.

Urocze rudzielce

Urocze rudzielce


Rudy kolor na włosach cieszy się co raz większą popularnością. To kolor kobiet odważnych, może dlatego tak bardzo przyciąga męską uwagę. Energetyczny i bardzo żywiołowy. Nie jest to kolor łatwy i nie każdemu pasuje , ale mnogość jego odcieni i stopni intensywności sprawia, że każda z nas może znaleźć dla siebie odpowiedni odcień.

Komu pasują rude włosy?

Jeśli posiadasz wyraziste rysy twarzy, zimną oprawę oczu i dość intensywny kolor oczu: zielony, brązowy, niebieski, rudości są dla Ciebie! Warto zaznaczyć iż decydując się na ten odcień, wymagana jest alabastrowa cera, gdyż rudy podkreśla niemal każde niedoskonałości naszej skóry, np. zaczerwienienia, popękane naczynka, trądzik, a także zapalenie spojówek. Zadbaj o kolor swoich zębów! Rudy nie jest dobry dla osób, których odcień jest nie do końca biały. Pamiętaj, iż jest to kolor bardzo słabo odporny na promienie słoneczne, dlatego zadbaj o ich odpowiednią ochronę. Odżywiaj je, mocno nawilżaj i nabłyszczaj.

Decydujesz się na rudy? Możesz wybierać spośród wielu jego odcieni: ognista czerwień, mocny mahoń, złoty rudy, miedź, szalona marchewka : do wyboru do koloru!

Jesteś naturalnym rudzielcem? Tylko pozazdrościć! Rudy kolor włosów na pewno jest unikatowy i nawet jeśli powoduje skojarzenia, stereotypy i przesądy, bez problemu możesz uczynić z niego swój atut! Ten kolor zawsze będzie zauważalny w tłumie i w tym tkwi jego siła! 

Zobacz jakie gwiazdy zdecydowały się na rude włosy i  przekonaj się jak wiele jest jego odcieni!


Jessica Chastain

Urocze rudzielce
Urocze rudzielce

Isla Fisher

Urocze rudzielce

Urocze rudzielce


Bella Thorne


Urocze rudzielce

Urocze rudzielce


Julianne Moore

Urocze rudzielce

Urocze rudzielce

Emma Stone

Urocze rudzielce

Urocze rudzielce


Carly Rae Jepsen

Urocze rudzielce

Urocze rudzielce


Która odsłona rudego koloru najbardziej Wam przypadła do gustu?


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynetDodał(a): Agnieszka Podgórska , Poniedziałek 04.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×