Endless Summer 2016 - zobacz nową kolekcję lakierów do paznokci od ORLY!

Zobacz letnią kolekcję inspirowaną najsłynniejszym miastem letniej zabawy - Los Angeles!

endless summer main.jpg

Jeden z najnudniejszych zawodów świata? Bez dwóch zdań, meteorolog w L.A! wyobraź sobie dzień jak z widokówki. Błękitne niebo, szum oceanu i piękna słoneczna pogoda. Dzień po dniu. To wszystko sprawia, że Miasto Aniołów nabiera charakteru nigdy niekończących się wakacji. Oficjalne miasto lata, gdyby lato miało oficjalne miasto.

Fun in The Sun

Kremowy żółty, wyraźny niczym promienie słońca. Ten intensywny kolor idealnie pasuje na wakacyjne wyprawy po opaleniznę. Tego lata baw się słońcem.

ORLY Color Blast FunIn The Sun_11ml_29,00złjpg.jpg

Teeny Bikini

Oddaj się bez reszty podróży do świata neonów. Szalony róż jest tak intensywny, jak emocje podczas jazdy z otwartym dachem. Poczuj ciepło słońca na policzkach, piasek pod stopami i zapach wiatru we włosach.

ORLY Color Blast Teeny Bikini_11ml_29,00zł (1).jpg

Sunday Funday

Barwa ciepła niczym promienie słońca kładące się do snu. Kojący jasny pomarańcz zamienia upalną przygodę w chłodny spokój wieczoru. Lśniące drobinki przypominają taniec słonecznego blasku na załamaniach oceanicznych fal.

ORLY Color Blast Sunday Funday_11ml_29,00zł.jpg


Pool Party
Każde spojrzenie na ten magnetyczny, rozbielony fiolet odkryje przed tobą nową perspektywę zabawy. To kolor zachodzącego słońca, porannej mgły czy fali uderzającej o klif. 

ORLY Color Blast Pool Party_11ml_29,00zł (1).jpg

First Fridays
Ognisty, neonowy pomarańcz jest idealny na gorący weekend na plaży. Sprawia, że wspomnienia wakacyjnych znajomości i przygód będzie jeszcze żywsze i wyraźniejsze.

ORLY Color Blast First Fridays_11ml_29,00złjpg.jpg

Surfs Up

Wśród ciepła i wakacyjnego zamieszania znajdziesz oazę spokoju. Czarująca purpura pozwoli Ci wziąć oddech i smakować moment wyciszenia. Subtelne drobinki dodają iskier tej magicznej chwili. Kolor intryguje niczym rajski ptak.

ORLY Color Blast Surfs Up_11ml_29,00zł (1).jpg


Pojemność: 11 ml, 
Cena: 29,00 zł
Zestaw lakierów: 2 x 11 ml, cena: 52,00 zł

colorblast.pl

źródło, zdjęcia: mat. prasowe  Dodał(a): Natalia Fijał , Niedziela 31.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar