4 sposoby, by lepiej wyglądać na zdjęciach!

Warto wypróbować kilka prostych trików, dzięki którym będziesz lepiej wychodzić na zdjęciach. Poznaj je!

zdjecie shutterstock.jpg

Wydłuż szyję

Dobra rada- wysuń twarz nieco do przodu, a ramiona lekko do tyłu ku dołowi. Być może w tej pozycji możesz czuć się nieco nienaturalnie, ale dzięki niej Twoja twarz wydaje się smuklejsza, szyja dłuższa, a tzw. podwójny podbródek zniknie!

Eksperymentuj z kolorami

Zrezygnuj z ubrań w neutralnych odcieniach i zdecyduj się na coś bardziej wyrazistego. Nawet mały barwny drobiazg może zdziałać cuda i sprawić, że obiektyw trochę bardziej Cię polubi. Jeśli wolisz pozostać przy stonowanych barwach, warto postawić chociaż na intensywniejszy kolor ust.

Zobacz także: 7 typów selfie, które świadczą o tym, że jesteś narcyzem

Szczupłe ramiona

Niezależnie od tego, co trzymamy w dłoniach, efekt szczupłych ramion można osiągnąć- wystarczy trzymać ręce w niewielkiej odległości od ciała. Dzięki temu unikniesz spłaszczenia, które nie prezentuje się zbyt dobrze także w przypadku ud, np. kiedy siedzisz na kanapie.

Zajmij ręce

Jeśli nie masz pojęcia, co zrobić z rękami – najlepiej je czymś zająć. Najlepszym wyjściem jest np. ułożenie rąk na biodrach, trzymanie napoju lub delikatne pociąganie naszyjnika. Daje to wrażenie spontaniczności i rozwiązuje kłopot niesfornych dłoni.

Fot: Shutterstock

Zobacz też:
Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Sobota 20.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×