Satin Soft - nowa linia depilatorów

Brazylijska supermodelka Alessandra Ambrosio przyjechała do Polski, by ujawnić sekret pięknej skóry, dzięki któremu jest zawsze gotowa do zdjęć.

Alessandra Ambrosio

7 marca, Alessandra Ambrosio, która jest nową twarzą kampanii reklamowej depilatorów marki Philips odwiedziła Polskę. Philips, który zajmuje miejsce w światowej czołówce jako twórca oryginalnych technologii usuwania włosów, jest dumny z tego, że Alessandra Ambrosio wybrała depilatory marki  Philips. Wiedząc, że piękna i gładka skóra na co dzień silnie wpływa na poczucie kobiecości, Philips stworzył depilator SatinSoft, który pomaga kobietom uzyskać upragnioną, idealną gładkość, równocześnie zapewniając ich skórze niezbędną pielęgnację.

Niełatwo jest wieść aktywne życie, znajdując się stale w centrum zainteresowania – gdy żaden krok nie umyka uwadze czekających fotografów, a czas upływa przed obiektywami w studiach fotograficznych. Znana na całym świecie supermodelka Alessandra Ambrosio wie, że idealny wygląd i pewność siebie są bardzo ważne, ponieważ to dzięki nim jest gotowa w każdej chwili stanąć w świetle reflektorów. Wspaniały wygląd wiąże się z silnym poczuciem kobiecości, a tym, co sprawia, że Alessandra czuje się bardzo kobieco, jest jej idealnie gładka skóra – piękna, zadbana i odpowiednio chroniona. Sekret pięknej skóry Alessandry to depilator Philips SatinSoft, który gwarantuje długotrwałe rezultaty. Jest idealny dla zapracowanych mam takich jak ona, którym napięty grafik zajęć pozostawia niewiele czasu na usuwanie owłosienia.

Kobiety przywiązują dużą wagę do skutecznego usuwania włosów, jednak wiele z nich jest niezadowolonych ze stosowanych przez siebie metod: albo owłosienie pojawia się ponownie po zbyt krótkim czasie, albo też stan skóry po zabiegu pozostawia wiele do życzenia. Depilator Philips SatinSoft stanowi idealne rozwiązanie obu tych problemów.

Podstawą nowego projektu i technologii wykorzystanej w modelu SatinSoft jest wyjątkowy system hipoalergicznych dysków z jonami srebra, które umożliwiają skuteczne usuwanie cienkich i krótkich włosków, zapewniają ochronę skóry oraz jej higienę. Najwyższy model z serii SatinSoft przystosowany jest do korzystania na sucho lub na mokro. Dzięki temu depilacja jest bezbolesna, a skóra gładka w kilka minut.

Aby przygotować skórę do depilacji, brazylijska piękność chętnie korzysta z hipoalergicznej szczotki peelingującej, która usuwa martwy naskórek i zapobiega wrastaniu włosków. Dzięki temu Alessandra – podobnie jak miliony kobiet na całym świecie – ma pewność, że cała jej skóra jest cudownie gładka, i może się cieszyć zupełnie nowym wymiarem kobiecości. Kobiety mają teraz pewność, że ich ciało każdego dnia wygląda wspaniale, i wiedzą, że są gotowe na różne małe niespodzianki, jakie czasem może przynieść życie.

Jak mówi Iza Rogulska PR ManagerPhilips Polska: "Wiemy, że kobiety czują się pewniej i bardziej kobieco, gdy ich skóra wygląda świetnie. To poczucie jest bardzo potrzebne aktywnym kobietom i mamom, takim jak Alessandra Ambrosio. Mając na uwadze ich pracowity, szybki tryb życia, zaprojektowaliśmy depilator SatinSoft, który w zaledwie kilka minut gwarantuje fantastyczną gładkość, nadając skórze zadbany wygląd i zapewniając rezultaty utrzymujące się przez wiele tygodni. Kobiety mogą teraz poświęcać swój czas na to, co jest dla nich ważne, a szczegóły pozostawić nam".

Brazylia jest znana z tradycji usuwania włosów, nic więc dziwnego, że brazylijska modelka Alessandra Ambrosio tak bardzo polubiła depilator Philips SatinSoft.

Nowe depilatory z serii Philips SatinSoft są dostępne w sprzedaży od marca br.

Linia SatinSoft obejmuje następujące modele, w następujących cenach:

• HP6522/01 – 329 PLN
• HP6520/01 – 249 PLN
• HP6519/01 – 219 PLN

Źródło: Materiały prasowe


Dodał(a): Oliwia Siwińska , Wtorek 13.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×