Urok kręconych włosów

Jesteś posiadaczką kręconych włosów i zastanawiasz się, czy przy każdej długości mają swój niepowtarzalny urok? Skorzystaj z naszych porad!

Urok kręconych włosów

Urok kręconych włosówWłosy kręcone mogą mieć urok przy każdej długości. Dużo zależy od samego rodzaju włosa kręconego. Mamy przecież różnej grubości, ilości, a także elastyczności włosy kręcone. Naturalny włos kręcony często strukturalnie jest bardziej suchy od np. włosa prostego, więc tym samym wymaga od nas większego wkładu pracy przy pielęgnacji i stylizacji.

Inną ważną sprawą jest sam rodzaj skrętu. A tu otwieramy dość szeroki temat, a mianowicie na naszych głowach występują włosy z tendencją do falowania, do kręcenia lekkiego lub mocniejszego, do skrętu drobnego, bardzo mocnego, a niekiedy naturalnie karbowanego. Ten ostatni wymaga od nas szczególnej uwagi i pielęgnacji. Tak więc urok włosów kręconych w dużej mierze zależy od pielęgnacji oraz przygotowania fryzury. Dobre cięcie to połowa sukcesu na każdej długości włosów kręconych. W tym temacie proponuję pokazać swoje włosy dobremu fryzjerowi.

Włosy kręcone potrzebują fachowca, który nie tylko ostrzyże dobry kształt na waszych włosach, ale również wypielęgnuje i ustawi waszą pielęgnację i stylizację domową. Polecam kosmetyki technologii organicznej. We wspaniałej serii bazującej na ekstrakcie z pomarańczy znajdziecie w niej rozwiązanie na każdą strukturę włosa kręconego.

Mam też dobre wiadomości dla kobiet, które chciałyby posiadać skręt lub tendencję i od zawsze narzekają na swoje proste włosy. Mamy dziś wspaniałe zabiegi trwałej ondulacji po której nie ponosimy żadnych przykrych konsekwencji. Mogę zaproponować szeroką gamę zdrowych efektów, większej elastyczności oraz zadowolenia ze swoich cienkich włosów. Pytajcie tylko u rekomendowanych fachowców!


Sławek Workert.jpg
Ekspert MilionKobiet.pl
Sławek Workert
Stylista KMS California, salon Hirek Coiffure z Łodzi

Fot. FotoAlbert.pl


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Czwartek 29.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
debora99999999
Czasem takie włosy to przekleństwo. Swoich nie mogę ułożyć do dziś, ale bardzo pomaga zabieg amazon keratin z keratyną czekoladową. Przynajmniej podkreśla skręt i ładnie się prezentuje.
Dodano: 2017-10-27 09:10:53 Zgłoś nadużycie
kamisia13
OSTATNIE DWA DNI
DARMOWE DOŁADOWANIE
Doładowania dowolnej sieci - dowód : iv.pl/images/79132424646141804843.jpg

Skopiuj w okno przeglądarki doladuj-za-darmo.pl/1nqo
Dodano: 2013-08-30 09:57:15 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×