Usta jak maliny!

Usta są bardzo wrażliwe, i nie tylko zimą jesteśmy narażeni na ich wysuszenie. Również promienie słońca wpływają niekorzystnie. Sprawdź,jak je pielęgnować!

Usta jak maliny!

Usta jak maliny!

Żadna z nas nie lubi, gdy nasze usta są spierzchnięte. Wyglądają wtedy nieapetycznie i możemy zapomnieć o szmince, która jeszcze bardziej to uwidoczni. Różowe, aksamitnie gładkie i nawilżone  przyciągają męskie spojrzenia, dlatego o ich pielęgnację powinnyśmy dbać równie systematycznie co innych partii ciała.

Zobacz w jaki sposób możesz to zrobić!

1.Peeling i masaż – najlepiej gdyby były wykonywane szczoteczką do zębów. Jest szorstka i doskonale wpłynie na ukrwienie i usunięcie martwego naskórka. Pamiętajmy jednak, aby nie masować zbyt mocno, ponieważ możemy je podrażnić.

2. Maseczka -  możesz posmarować usta miodem lub oliwą z oliwek. Oliwę z oliwek najlepiej stosować na noc. Nie jest może tak apetyczna jak miód, za to zawarte w niej właściwości odżywią  usta.

Usta jak maliny!

Usta jak maliny!


3.Ochrona – latem wybierajmy pomadki, które maja dodatkowo filtr. Przy regularnym stosowaniu zapobiegną wysuszaniu.

4.Nie oblizuj! – robimy to niekontrolowanie, a to również wpływa na wygląd naszych ust. Szczególnie jeśli robimy to zimą,suche usta gwarantowane!


Źródło: MilionKobiet

Foto: Thinkstock


Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 05.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×