Usta w kolorze burgund

Bardzo podobają mi się usta w kolorze burgund. Jaki makijaż oczu do takich ust?

Usta w kolorze burgund

Usta w kolorze burgund


Ciemne usta w odcieniu burgund wybierane są w opcji makijażu wieczorowego, gdzie sztuczne światło ma właściwości pochłaniania koloru, dlatego oczy powinny być również zaakcentowane w wyraźny sposób. Harmonijnie będą komponowały się makijaże ciemne, ale w wersji smokey eyes  w odcieniu najbardziej uniwersalnym brązu, śliwki lub grafitu. Można też zawsze rozświetlić makijaż podkreślając dolną lub górna linię powiek połyskującą kredką w odcieniu srebra lub złota.

Dla jeszcze ciekawszego efektu można zastosować kontrast i podkreślić oczy w odcieniu szmaragdowej zieleni, natomiast jest, to wersja przeznaczona tylko dla wyraźnych typów urody. Burgund na ustach można też stosować w makijażu koktajlowym, ale wówczas oko zostaje znacznie łagodniej podkreślone cielistym, kremowym lub beżowym cieniem i koniecznie dla zwieńczenia efektu na górnej powiece musi pojawić się cienka, precyzyjna najlepiej czarna lub brązowa kreska wymalowana za pomocą eyelinera.

Przy tego typie makijażu zarówno koktajlowego jak i wieczorowego śmiało można przykleić rzęsy w całości lub zagęszczać kępkami.

Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG

Ekspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACE

Foto: Thinkstock


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 17.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×