W jaki sposób Kim Kardashian radykalnie zmieniła kolor włosów?

Wydawać by się mogło, że przejście z tak ciemnych włosów na blond, jaki zaprezentowała celebrytka jest niemożliwe, jednak już wiemy, jak to zrobiła. Sprawdźcie.

W jaki sposób Kim Kardashian radykalnie zmieniła kolor włosów?

Wiele kobiet marzy o radykalnej zmianie koloru włosów, jednak zmiana z ciemnego koloru na blond wydaje się wręcz niemożliwa, a przynajmniej na pewno kojarzy się z dużym zniszczeniem włosów.

Okazuje się, że jest na to sposób - system OLAPLEX, z którego skorzystała znana celebrytka - Kim Kardashian.

System pielęgnacji włosów OLAPLEX stosuje się w trakcie zabiegu koloryzacji w salonie. Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. Dzięki unikalnej, opatentowanej formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów sprawiając, że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu.

System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji z czego oczywiście skorzystała Kim Kardashian. Wiadomo, że celebrytka nie mogła sobie pozwolić na zniszczenie włosów.

Dla podtrzymania efektu opracowano produkt No.3 Hair Perfector, który stosuje się pomiędzy zabiegami w domu. Żaden z produktów Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.

W skład Systemu Olaplex pielęgnującego włosy wchodzą:

OLAPLEX BOND MULTIPLIER– dodany do dowolnego produktu do koloryzacji włosów: farby, pudru czy kremu rozjaśniającego rekonstruuje uszkodzone lub zerwane wiązania włosów i zapobiega ich dalszymuszkodzeniom.

OLAPLEX BOND PERFECTOR No.2– nie jest odżywką, aktywatorem ani neutralizatorem, ale utrwalaczem wiązań siarczkowych - wzmacnia działanie MULTIPLIERA. Wykorzystano w nim ten sam składnik aktywny, co w Bond Multiplier No.1 i jest on stosowany dla połączenia pozostałych mostków dwusiarczkowych przed i po zabiegach chemicznych. Przywraca włosom siłę, strukturę i integralność.

OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR– jest to część systemu Olaplex przeznaczona do stosowania w domu. Zawiera ten sam składnik aktywny co Bond Multiplier No.1 i Bond Perfector. Umożliwia regenerację i utrzymanie silnych, zdrowych włosów między zabiegami, ponieważ kontynuuje utrzymywanie wiązań we włosach.

Więcej informacji na: www.hair2go.pl

Skusicie się na taki zabieg?Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 03.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Moje włosy przez wiele lat były farbowane, a kolory zmieniałam bardzo często. W końcu zrobił się na nich prawdziwy mix odcieni. Wtedy zdecydowałam się na dekoloryzację w In Harmony, bo nie chciałam mieć nieestetycznej mieszanki na włosach. Teraz intensywnie je pielęgnuję i regeneruję. Są w dużo lepszym stanie.
Dodano: 2018-02-09 14:41:41 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×