W krainie Essie: wiosna 2013

Kolekcja wiosenna inspirowana jest znanymi i najczęściej odwiedzanymi ulicami wielkich miast. Zerknij, jakimi barwami inspirują się dzisiejsze fashionistki!W krainie Essie: wiosna 2013

W krainie Essie: wiosna 2013


“Moja fascynacja modą prowadzi mnie do najpiękniejszych miejsc na świecie, pełnych najnowszych trendów, anastępnie z powrotem do domu, do najbardziej zdolnych projektantów. Pierwszy przystanek, madison ave-hue, nowe pomysły zawsze przychodzą do głowy, kiedy przechadzam się słynnymi, eleganckimi ulicami mojego rodzinnego miasta, Nowego Jorku. Potem, moja miłość do Paryża zabiera mnie na  avenue maintain, mój hołd złożony tej wielkiej damie paryskich ulic – nie potrafię oprzeć się jej aurze elegancji i uosobienia stylu.

W Londynie, stolicy wyrafinowania, staram się poznawać mnóstwo ludzi, bond with whomever bo zawsze oczarowuje mnie to miasto.Następnie podążam za głosem serca do Monachium, na jeden z królewskich traktów, maximillian strasse-her,którego inaczej nie da się opisać. Kiedy jestem w Japonii, mówię sobie go ginza, i ruszam do miejsca, w którym tradycyjna kultura łączy się z nowoczesnym luksusem.

Ostatni przystanek w wiosennej podróży dookoła świata to, hip-anema i światowej klasy sklepy tuż przy słynnych plażach w Rio, po prostu nie da się ich ominąć. Najmodniejsze miejsca całego świata stanowią niewyczerpane źródło inspiracji i pozwalają na zaprezentowanie najlepszych kolorów dla nadchodzącego sezonu. Wkrocz do świata mody i chodźmy razem na zakupy!”

maximilian strasse Her
Bawarski styl szyk rządzi tym królewskim dworem. W szaro-zielonych odcieniach nie potrzebujesz korony, by wyglądać jak księżna.


avenue maintain
Modnie prosty, cudownie paryski błękit. Powab je ne sais quoi stolicy elegancji.


madison ave-hue
Szykowny róż sprawi, że w każdej stylizacji będziesz wyglądać jak milion dolarów. Cha-ching.


go ginza
Delikatny, kwiatowy róż zaprasza do świata spokojnego luksusu i wyjątkowego piękna. Domo arigato.


hip-anema
Przechadzając się piaszczystą ścieżką w pomarańczowych odcieniach czerwieni, pokaż wszystkim, kto tu jest bossa. Bądź królową plaży.


bond with whomever
London’s calling. Wbierz elegancki beż i dołącz do kulturowej elity – tu, tam i wszędzie.

W krainie Essie: wiosna 2013

W krainie Essie: wiosna 2013

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Mat.prasowe


Dodał(a): Marietta Figa , Czwartek 14.03.2013 (aktualizacja: 2013-03-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×