Walentynkowe nowości od Wibo

Moc inspiracji idealnych do wykonania makijażu na Walentynki.

Walentynkowe nowości od Wibo

Z okazji Walentynek, marka WIBO zaproponowała 3 zestawy w swoim ,,Walentynkowym Bazarku”. Dzięki każdemu z nich możecie uzyskać ekspresowy efekt idealnego make-up na ten wyjątkowy wieczór.

Zobaczcie także: Nowości kosmetyczne lutego

Kosmetyki sprawią, że cera będzie wyglądać idealnie i świeżo, SECRET DUO nada jej świetlisty połysk i aksamitną gładkość. Do zadań specjalnych WIBO proponuje maskarę QUEEN SIZE, gwarantującą efekt spektakularnych rzęs w kilka minut, a wiadomo, że nic tak nie kusi, jak zalotne spojrzenie.

W tym sezonie w żadnym makijażu nie powinno zabraknąć najbardziej trendowego hitu, paletki do konturowania twarzy 3STEPS TO PERFECT FACE, dzięki niej można uzyskać efekt rozświetlenia, wykonturowania oraz holograficznego błysku.

Idealnym zaś wykończeniem walentynkowego make-up, będą usta w kolorze nude. Dzięki pomadce GLOSSY NUDE zyskają naturalny i najmodniejszy w tym sezonie odcień oraz aksamitną gładkość.


Ostatnim krokiem idealnej stylizacji jest perfekcyjny manicure, w którego uzyskaniu idealnie sprawdzi się INCREDIBLE GEL.

Zobaczcie propozycje walentynkowych zestawów od Wibo.


Walentynkowe nowości od Wibo

Walentynkowe nowości od Wibo

Walentynkowe nowości od Wibo


Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 10.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×