Wiosenny makijaż - modne kolory

Zastanawiacie się po jakie kolory sięgnąć wykonując wiosenny makijaż? Zapoznajcie się z poradami naszego eksperta!

Wiosenny makijaż - modne kolory

Wiosenny makijaż - modne kolory


Wiosna 2014 to zaczarowany czas, który przenosi nas jak Alicję, do Krainy Czarów. Krainy pełnej wachlarzu pastelowych barw. Delikatne muśnięcia różu, fioletu, pistacjowej zieleni na powiekach powodują stworzenie subtelnego looku wiosennego. Zdecydowanym akcentem tego makijażu są usta, które stanowią istotne dopełnienie.

Żywe pomarańcze, mandarynki, intensywne odcienie różu oraz koralu. W zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać możemy zastosować pomadki lub błyszczyki. Jaka jest różnica? Dzięki pomadce nasze usta staną się mocno zaznaczone, pełniejsze. Ich kształt będzie bardziej klarowny. Kolor długo utrzymuje się na ustach.

Wiosenny makijaż - modne kolory

Wiosenny makijaż - modne kolory


Błyszczyki natomiast sprawią, że usta będą bardziej soczyste, ponętne i nawilżone. Wiosna 2014 to czas, w którym możesz eksperymentować z kolorami. A zdecydowany prym wiodą usta, które stanowią istny akcent makijażu. Baw się barwami, nie bój się ich podkreślać. Ten wiosenny look charakteryzuje się brakiem przepychu.

Delikatne zaznaczenie oczu poprzez zastosowanie pastelowych kolorów spowoduje, że nasze spojrzenie będzie radosne i świeże. A usta? Dzięki takiej gamie barwnej jesteś w stanie stworzyć przepiękne dzieło. Pokoloruj swój świat.

Wiolettammmm.jpg


WIOLETTA WYPIJEWSKA 

MISTRZYNI ŚWIATA W MAKIJAZU PROFESJONALNYM

WIZAZYSTA I SZKOLENIOWIEC FIRMY KRYOLAN

Foto: ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 03.04.2014 (aktualizacja: 2014-04-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×