6 powodów, dla których powinnaś ściąć włosy

Oczywistym faktem jest to, że długie włosy to kobiecy atut- możesz z nimi robić, co chcesz, pleść fantastyczne fryzury, a rozpuszczone włosy fikuśnie rozwiewa Ci wiatr… Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dobrze raz na jakiś czas zdecydować się na większe cięcie. Na pewno przyniesie to wiele korzyści włosom. Sprawdź, jakich!

ściąć włosy.jpg

Możesz pomóc innym

Jeśli jesteś w stanie pozbyć się więcej, niż 25 cm Twoich włosów, możesz oddać je na peruki dla kobiet po chemioterapii, które będą im przekazywane za darmo. Dla tak szczytnego celu warto pozbyć się swoich pukli!

Oszczędność kosmetyków

Krótkie włosy wymagają zdecydowanie mniejszej ilości produktów pielęgnacyjnych- zużyjesz o wiele mniej szamponu, odżywek czy olejków.

Pożegnasz rozdwojone końcówki

Jeżeli masz problem z rozdwajającymi końcami, takie drastyczne cięcie jest idealnym rozwiązaniem! Na pewno przyniesie to dobre rezultaty, dodatkowo skrócenie włosów nada im objętości, a powywijane końcówki optycznie zagęszczą włosy.

Zobacz także: Modne fryzury: krótkie włosy

Sexy look!

Widoczny kark i odsłonięte ramiona często potrafią być bardziej seksowne niż burza włosów opadająca na plecy. Zmiana fryzury na krótszą, może być bardzo odświeżająca i dodać sporo odwagi czy wiary w siebie.

Będziesz wyglądała na wyższą!

Dzięki odpowiedniemu strzyżeniu będziesz mogła się optycznie wysmuklić, a niestety długie włosy zmniejszą Twój wzrost, jeśli jesteś niska.

Włosy będą schły szybciej!

Zaletą krótkich włosów jest fakt, że schną w naprawdę szybkim tempie. Co więcej, nie będziesz musiała używać suszarki, co jest dla nich ogromną korzyścią.

Fot: Thinkstock

Zobacz też:

ID galerii:705Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Niedziela 21.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Co za brednie! Każdy powinien nosić taką długość jaka mu pasuje. Chociaż faktem jest że delikatne podcięcie końcówek wzmacnia włosy. Pomocne są też tabletki skrzypolen ze skrzypem polnym.
Dodano: 2016-08-31 23:29:15 Zgłoś nadużycie
Anonim
idiotyzm nie artykul
Dodano: 2016-08-25 13:54:57 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×