Niesamowita transformacja włosów! Zobacz, jak dużo może zmienić fryzura

Ta wspaniała metamorfoza zajęła aż siedem godzin.

metamorkolaz.jpg

Negatywna narracja rodziców w stosunku do dzieci może mieć ogromny wpływ na ich psychikę w dorosłym życiu. Takim przykładem jest właśnie Holly, której ojciec przez lata wmawiał, że tylko kobiety o określonym wyglądzie mogą uważać się za piękne. Kobieta zmagająca się z niskim poczuciem własnej wartości zaniedbała swój wygląd. Pewnego dnia postanowiła  wziąć swój los i wygląd we własne ręce. To, jak wygląda teraz, olśniewa internautów z całego świata. Komentatorzy twierdzą, że wygląda o całe lata młodziej, a jej nowa fryzura jest wręcz stworzona do jej kształtu twarzy.

Jeśli jesteś jedną z osób, która uważa, że pieniądze szczęścia nie dają, powinnaś porozmawiać z tą kobietą. Metamorfoza pomogła jej zamknąć trudny życiowy rozdział. Dla Holly transformacja była nadzieją na pozytywne spojrzenie w przyszłość. Według stylistki fryzur Sary Pastelli, ojciec Holly przez całe życie utwierdzał ją w przekonaniu, że tylko kobiety z długimi włosami mogą być piękne. Spoglądając na jej nową fryzurę, można stwierdzić, że mylił się w stu procentach!

Holly przeciwstawiła się negatywnemu wpływowi ojca i postanowiła ściąć swoje długie i zniszczone włosy. Cała metamorfoza, cięcie oraz koloryzacja trwała od godziny 19 do 2 w nocy. To aż siedem godzin w fotelu fryzjerskim! Dzięki metamorfozie, Holly wreszcie czuje się wyjątkowo we własnej skórze.

Zobacz zdjęcia Holly przed i po transformacji. Co o tym myślisz?

Zdjęcia: Instagram

Źródło: goodhousekeeping 


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 05.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×