Olejek rycynowy na włosy - efekty

Sprawdź, jakie efekty osiągniesz, używając drogocennego olejku rycynowego! To naprawdę działa!

olejek rycynowy.jpg

Olejek rycynowy jest poza roślinami, najstarszym znanym produktem, którego używa się do pielęgnacji włosów. Okazuje się, że przerzedzenie oraz wypadanie włosów to problem, który dotyczy nie tylko mężczyzn, ale i kobiet. I tutaj do gry wkracza olejek, który sprawi, że włosy zagęszczą się, a podczas problemu z wypadaniem, skórę głowy zaczną porastać nowe mikro włoski. W obu przypadkach, zarówno problemu z łysieniem, jak i przerzedzaniem włosów, należy pamiętać, aby reagować jak najszybciej. W tym celu warto udać się do specjalisty, który określi, gdzie leży przyczyna takiego stanu włosów. Głównie związane jest to z nieodpowiednią dietą, stresem oraz przemęczeniem.

Co prawda sam olejek bardzo trudno rozprowadza się na włosach, jednak połączony z odpowiednimi składnikami stworzy fantastyczną maseczkę, która używana regularnie sprawi, że włosy będą mocne i odzyskają dawny blask. Ponieważ rycyna posiada właściwości przesuszające poleca się ją również kobietom, które mają problemy z włosami o tendencjach do przetłuszczania. Blondynki powinny ostrożnie sięgać po rycynę, ze względu na niepożądany efekt, który może wywołać. Nadmierne stosowanie doprowadzi do wizualnego przyciemnienia włosów.


OLEJOWANIE SKÓRY GŁOWY

Jeśli zauważyłaś, że Twoje włosy w ostatnim czasie przerzedziły się lub zaczynają wypadać jak nigdy dotąd, wskazane jest olejowanie skóry głowy. Olejek połączony z regularnymi masażami głowy sprawi, że krew zacznie krążyć szybciej, co pobudzi cebulki do wzrostu. Włosy wzmocnią się, zagęszczą, będą rosły szybciej, ale przede wszystkim nie będą wypadały! Niestety kobietom, których jedną z cech są włosy rzadkie, olejek rycynowy nie pomoże. W tym przypadku konieczne będzie sięgnięcie po odpowiednie suplementy. Jeśli masz problemy z łupieżem w Twoim przypadku olejowanie skóry głowy również nie jest wskazane. Może spowodować przesuszenie skóry, co doprowadzi do produkcji jeszcze większej ilości łupieżu. 

OLEJOWANIE KOŃCÓWEK 


Aby skutecznie rozprowadzać olejek, we wszystkich przypadkach, należy rozrzedzić go innym olejem lub po prostu podgrzać. Ułatwi to również zmywanie olejku po zabiegu. Podczas kuracji olejkiem rycynowym należy dokładnie zmywać jego pozostałości z włosów, ponieważ może spowodować efekt tłustych włosów. Aby uzyskać najlepsze efekty, wszystkie zabiegi z użyciem olejku rycynowego należy stosować regularnie. Ponieważ działa fantastycznie na każdy rodzaj włosów, można używać go również do przyciemniania, zagęszczania i wzmacniania brwi i rzęs.

Zdjęcie: iStock

ID galerii:705


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Piątek 07.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
onnnnn
öbnnnnnnnn
ODAJ KOMENTARZhttps://www.milionkobiet.pl/uroda/wlosy/olejek-rycynowy-na-wlosy-efekty,24329,1,a.html#pokaz-komentarze
ODAJ KOMENTARZ
Dodano: 2018-03-30 16:27:52 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×