Rosyjski fryzjer zamiast nożyczek używa... siekiery! (WIDEO)

Niezwykła metoda obcinania włosów zdobywa coraz więcej fanek... Zazdrościmy odwagi!

fryzjerrosja.JPG

Każda z nas chce dla swoich włosów jak najlepiej, a wizyta u fryzjera wywołuje najczęściej masę wątpliwości... Staramy się wybrać jak najlepszego stylistę, któremu powierzymy jeden z naszych największych, kobiecych atutów. Tymczasem, w jednym z rosyjskich salonów fryzjerskich, na klientki czeka nietypowa usługa- obcinanie włosów za pomocą... siekiery. Siekierą włada Daniel Istomin, który dzięki swojej niesamowitej umiejętności zdobywa coraz więcej wielbicielek!

rosja1.JPG

Salon fryzjerski znajduje się w Nowosybirsku. Tutaj wszystko odbywa się za pomocą siekiery- zarówno podcinanie końcówek, strzyżenie, jak i cieniowanie. Skąd wziął się pomysł? Fryzjer przyznaje, że zawsze zależało mu na wniesieniu do zawodu czegoś nowego. Według niego zwyczajne obcinanie włosów to dość monotonne i banalne zajęcie. Istomin przyznaje również, że w przeszłości takie praktyki były całkowicie normalne. Oto nagranie uwieczniające wizytę w nietypowym zakładzie:

Po obejrzeniu filmu nagranego w zakładzie fryzjerskim Daniela Istomina jesteśmy w stanie stwierdzić jedno- Rosjanki nie boją się zupełnie niczego! 

Zdjęcia: iStock, Youtube 

Źródło: sputniknews.com 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 26.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Czy ten fryzjer w ogóle nie używa takich zwyczajnych narzędzi- https://www.pro-sprzet.pl/category/narzedzia-fryzjerskie ? Czy klienci nie boją się do niego chodzić?
Dodano: 2018-03-05 18:12:42 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×