Ta dzielna mama odstawiła alkohol i schudła prawie 70 kilogramów!

Ta kobieta walczy z otyłością i z uzależnieniem od alkoholu na oczach całego świata.

mistyy.jpg

Po tym, jak Misty Mitchell zaczęła cierpieć na przepuklinę kręgosłupa, jej zdrowie zaczęło ekstremalnie szwankować.  Waga wzrosła do 150 kilogramów. To właśnie wtedy zaczęły się również problemy z alkoholem. Czasami w samotności wypijała nawet pół litra wódki w ciągu dnia. Pewnego dnia zdecydowała, że musi stanąć na nogi dla swojego dziecka. Zerwała z alkoholem i schudła prawie 70 kilogramów! Zmieniła się nie do poznania! Teraz wygląda o kilkanaście lat młodziej!

Problemy ze zdrowiem i alkoholem kosztowały ją utratę pracy i rodzinnego domu. Kobieta opowiada o swojej podróży przez mękę: „całymi dniami jadłam, nocami piłam alkohol, a następnego dnia rano znowu jadłam źle, ze względu na kaca. Kalorie z wódki tylko koronowały moje złe nawyki żywieniowe".

Na szczęście Misty zauważyła, że jej życie schodzi na niewłaściwy tor. „Kiedy w 2015 roku weszłam na wagę, ważyłam prawie 150 kg, byłam alkoholiczką i paliłam papierosy. Zauważyłam, że jestem nieszczęśliwa, więc postanowiłam zmienić swoje życie”. Zaczarowała swój jadłospis. Zamiast hamburgerów i frytek pojawiły się ryby i warzywa. Znalazła również czas na siłownię i jogę.

Młoda mama zmieniła się tak diametralnie, że kiedy mówi ludziom, ile ma lat (36), nie chcą jej wierzyć. Zmiany w jej życiu to nie tylko zrzucenie zbędnych kilogramów. Kobieta założyła firmę, która pomaga w walce z otyłością. Ona i jej rodzina planują pierwsze wspólne wakacje.

Swoją siłą i determinacją kobieta zachwyca internautów na całym świecie. Ludzie gratulują jej radykalnej zmiany i przesyłają słowa wsparcia i wytrwałości w dalszym dążeniu do celu, w trzeźwości i w zachowaniu zdrowego trybu życia. To niewiarygodne, że kobieta znalazła w sobie tak dużo siły, aby zerwać z trzema nałogami jednocześnie. Wspaniale obserwuje się, jak matczyna miłość wpływa na życie kobiet, zmieniając je na lepsze. Misty na swoim Instagramie dzieli się motywującymi zdjęciami metamorfozy i codziennego wysiłku, który wkłada w utrzymanie tego, co już osiągnęła.

Źródło: dailymail

Zdjęcia: InstagramDodał(a): Zosia Brzezicka , Czwartek 17.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
takie przemiany się chwali, ale wątpię że chodziło tu tylko o odstawienie alkoholu, pewnie wspomagała się dobrym suplementem. Mi swego czasu jagody acai pomogły w powrocie do sylwetki sprzed porodu. A tak w ogóle to czemu panowie pod sklepem są chudzi, a ta pani dopiero po odstawieniu alko schudła?
Dodano: 2016-11-28 21:53:29 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×