Ten samotny tata mistrzowsko stylizuje włosy córki!

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem!

kolazwlosydziecko.jpg

Kto powiedział, że mężczyźni amatorzy nie potrafią stylizować włosów? Pewien samotny tata z Wielkiej Brytanii udowadnia, że męskie dłonie są wykreować, coś więcej niż prosty warkocz. Dzięki niemu jego córka ma codziennie inną fryzurę!

Nate Denton każdego poranka spędza trzydzieści minut na szczotkowaniu, pleceniu i kreowaniu niesamowitych konstrukcji z włosów sześcioletniej córki Naveah. Wspólnie uruchomili konto na Instagramie, pokazując jego umiejętności fryzjerskie. Konto ma prawie dwa tysiące zwolenników, którzy zdecydowanie są pod wielkim wrażeniem! 

Mężczyzna przyznaje, że niegdyś zwykł wysyłać córkę do szkoły z najzwyklejszym kucykiem. Pewnego dnia zrozumiał jednak, że jego córka może czuć się niekobieco z powodu pomijania „dziewczyńskich fryzur”, postanowił zatem udoskonalić swoje umiejętności fryzjerskie. Jesteśmy pełne podziwu, ponieważ wyniki są rewelacyjne!

Nate przyznaje, że nie była to łatwa droga. Musiał włożyć w nią dużo wysiłku i pracy. Czytałem o szczotkach, sprejach i długościach włosów. Wszystko rekompensował czas, który dzięki temu spędzałem z córką.  Samotny tata zauważył, że może go wykorzystać również na dawanie córce ważnych lekcji życiowych. 

To piękny sposób na przekazanie dzieciom lekcji, że wytrwałość pomaga osiągnąć cel. Czasami zdarzają się porażki, ale nie dowiesz się, jak wspaniały jest efekt, jeśli nie spróbujesz - opowiada Nate.

Poza tym, że jego córka może cieszyć się wspaniałymi stylizacjami, ponieważ  jej tata wymyśla nawet fryzury tematyczne na specjalne okazje, takie jak walentynki lub Wielkanoc, na zdjęciach widać również, że dziewczynka jest szczęśliwa. Niektóre z nich opatrzone są również specjalnymi wiadomościami od mężczyzny. Oto jedna z nich, która szczególnie nas urzekła:

Robię to, ponieważ chcę być dobrym ojcem, nie dlatego, że jestem samotnym ojcem.


Zdjęcia: Instagram

Źródło: dailymail

ID galerii:640


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 05.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×