Wszystko, czego chcemy na święta to...? Mariah Carey twarzą świątecznej kolekcji MAC

Świąteczna kolekcja kosmetyków MAC cała w brokacie! Wszystko dzięki Mariah Carey!

mariahcollagemain.jpg

Nazwisko Mariah Carey jest już chyba marką samą w sobie - produkty, które promuje diwa muszą być bowiem najwyższej jakości, w pewien sposób spersonalizowane i przede wszystkim - śliczne! 

Taki wizerunek gwiazdy wzięli chyba sobie do serca specjaliści od marki MAC i zdecydowali się na kolejną współpracę z wokalistką. W wyniku tej współpracy już w połowie grudnia na rynek kosmetyczny wchodzi najnowsza, zimowa kolekcja inspirowana stylem wokalistki oraz sygnowana jej nazwiskiem.

I jak możesz się domyślać nie tylko nazwy produktów są perfekcyjne (np. połyskujący puder "Touch My Body", róż "Sweet Sweet Fantasy", czy połyskujący błyszczyk w kolorze szampana - "All I Want"), ale także, a może przede wszystkim - ich wygląd! Wszystko utrzymane jest bowiem w pięknej kolorystyce i obficie obsypane brokatem w różnych barwach!

W kolekcji świątecznej Mariah znajdziemy głównie produkty przeznaczone do wykonywania makijażu - szminki, połyskujące błyszczyki, maskary, cienie do powiek i pudry. 

Carey z marką współpracuje już po raz drugi. Przy pierwszym podejściu jej kolekcja okazała się wielkim, komercyjnym sukcesem, czy podobnie będzie i tym razem? Czas pokaże. 

Premiera kolekcji nastąpi 8 grudnia w sklepie internetowym, natomiast w sprzedaży stacjonarnej kosmetyki pojawią się 15 grudnia. 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika M·A·C Cosmetics (@maccosmetics)


Czy planujesz kupić coś z tej połyskującej serii? Czekamy na komentarze! 

zdjęcia: Instagram.com/maccosmetics/

Instagram.com/makeupink13 

źródło: popsugar  


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 16.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar