WyBIEL się!

Prosty, śnieżnobiały uśmiech jak z Hollywood to marzenie każdej z nas. A my już dziś możemy się takim cieszyć!

WyBIEL się!

WyBIEL się!

Proste, śnieżnobiałe zęby... która z nas by takiego nie chciała? Niestety, nie każdego natura tak obdarowała. Na proste zęby pomoże nam aparat ortodontyczny, a na śnieżnobiały uśmiech przychodzą nam z pomocą gabinety stomatologiczne, pasty i paski wybielające, gumy oraz domowe sposoby (np.wybielanie sodą) od których lepiej trzymać się z daleka, jeśli chcemy nadal cieszyć się pięknym i pełnym uśmiechem. Efekty wybielania u każdego będą inne, ponieważ każdy ma inny kolor szkliwa. Jedne są podatne na jakiekolwiek zabiegi,  a inne... cóż, musimy być cierpliwe i wyrozumiałe.

Wybielanie laserowe lub naświetlanie lampami w gabinetach stomatologicznych to chyba najbezpieczniejszy sposób. W porównaniu do środków dostępnych w aptekach oraz drogeriach. Zabieg jest stosunkowo drogi, ponieważ cena waha się w granicach ok. 1200 zł. Nie każdy może więc sobie na niego pozwolić, a żeby efekt był długotrwały należy powtarzać kurację.

Jeśli jednak zawartość portfela nam nie pozwala na wizytę u stomatologa, są inne sposoby, które również zapewnią nam biały uśmiech. W drogeriach znajdziemy różne preparaty oraz pasty, które podziałają wręcz zbawiennie. Na rynku co i rusz pojawiają się nowości, więc możemy wybrać najwygodniejszą dla nas formę.

Jeśli jednak mamy naturalnie białe zęby i chcemy zachować ten efekt jak najdłużej, zachowajmy umiar w piciu herbaty, kawy i  coli, które odbarwiają szkliwo i pamiętajmy o odpowiedniej higienie jamy ustnej.

WyBIEL się!

WyBIEL się!

Oto produkty, które pozwolą wam cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem:

Biała Perła, cena ok. 70zł

Biała perła SYSTEM WYBIELAJĄCY 10 DNI jest oparty na 3-fazowej formule wybielającej wynikającej z stosowania trzech żeli. Sekwencyjne działanie kolejnych żeli zapewnia skuteczne wybielenie podczas krótkiej kuracji. Wybielanie jest oparte o formułę enzymatyczną wspartą innymi aktywnymi składnikami. Kompleksowy charakter kuracji uzupełniają związki fluoru i potasu wzmacniające szkliwo i dziąsła.

WyBIEL się!

WyBIEL się!

BlanX Kredka Wybielająca, cena ok. 60zł

BlanX Żel Wybielający skutecznie usuwa wszelkie przebarwienia osadowe po kawie, nikotynie i czerwonym winie oraz redukuje przebarwienia pod powierzchnią szkliwa. Produkt zawiera ten sam bezpieczny składnik wybielający (nadtlenek wodoru), którego używają dentyści. Praktyczny aplikator umożliwia szybkie i równomierne nałożenie żelu na zęby.

WyBIEL się!

WyBIEL się!

Elgydium Whitening, cena ok. 25zł

Pasta do zębów Elgydium Whitening zawiera pozbawiony właściwości ścierających szkliwo zębów, silnie rozdrobniony dwuwęglan sodu o właściwościach łagodnie wybielających. Cząsteczki dwuwęglanu sodu doczyszczają nawet w najmniejszych szczelinach szkliwa. Pasta jest skuteczna oraz całkowicie bezpieczna w codziennym stosowaniu. Rezultaty szczotkowania są widoczne natychmiast i poprawiają się wraz ze stosowaniem przez dłuższy czas.

WyBIEL się!

WyBIEL się!


Źródło: MilionKobiet

Foto: ThinkstockDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 15.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
majjka
ja zdecydowałam się na wybielanie zębów u dentysty i moja uroda zrobiła się wyrazistsza, białe zęby super pasują do ciemnych włosów
Dodano: 2013-11-29 09:15:55 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×