Wybielanie zębów - rewolucyjny sposób

Chcesz wreszcie móc cieszyć się ze śnieżnobiałych zębów? Wypróbuj nową Colgate® Max White Expert White™.

KV Blonde GirlMK662.jpg

Każda z nas marzy o pięknym białym uśmiechu, który zadziwi wszystkich! Jest on nie tylko oznaką zdrowia, ale i podstawą pięknego wyglądu każdej z nas. Dlatego nieustannie szukamy nowości w produktach wybielających dostępnych od zaraz w każdej drogerii.

Coraz częściej poddajemy się zabiegom profesjonalnego wybielania, zupełnie bezsensownie! Bo następnym krokiem jest nowa pasta, dzięki której zapomnisz o problemie żółtych zębów!

Po latach badań Colgate® przedstawia zupełną nowość Colgate® Max White Expert White™ z profesjonalnym składnikiem wybielającym. Obecnie większość past wybielających usuwa przebarwienia tylko na powierzchni zębów. Colgate® Max White Expert White™ jest jedyną w Europie pastą do zębów przeznaczoną do codziennego użytku, zawierającą nadtlenek wodoru, składnik używany przez stomatologów do wybielania, dzięki czemu działa inaczej niż pozostałe pasty wybielające. Dociera głębiej, aby usuwać głęboko osadzone przebarwienia zębów, co rozkochało już w sobie niejedną z nas!

MAAŁA PASTA.jpg

Poza usuwaniem głębokich przebarwień, formuła zawiera również technologię usuwającą powierzchniowe zanieczyszczenia i zapobiega powstawaniu nowych. Colgate® Max White Expert White™ wybiela zęby już w 5 dni i jest niezbędna dla każdego, kto chce szczycić się pięknym, białym uśmiechem każdego dnia. Najlepszy efekt wybielania osiągniesz używając Colgate® Max White Expert White™ 2 razy dziennie przez 2 minuty. Zaczynaj i kończ swój dzień z uśmiechem na twarzy od ucha do ucha! 

BIAŁY UŚMIECH TO NAJLEPSZY DODATEK DO KAŻDEJ STYLIZACJI!
Dodał(a): Wiktoria Nowak , Wtorek 25.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar

Zobacz również

×