Wybierz najładniejszy makijaż z okładki!

Najnowszy magazynu "Love", który prezentuje najgorętsze trendy w modzie z okazji okrągłej rocznicy do kupienia jest w pięciu okładkach do wyboru. My wytypowałyśmy dwie z nich i pytamy: która bardziej Wam się podoba?

Wybierz najładniejszy makijaż z okładki!

Wybierz najładniejszy makijaż z okładki!W tym miesiącu magazyn "Love", który wydawany jest już od pięciu lat, i na łamach którego pojawiają się najgorętsze trendy modowe na przyszły sezon, wydał z okazji okrągłej rocznicy aż pięć okładek do wyboru. Pojawiły się na nich między innymi Georgia May Jagger oraz Edie Campbell.

Georgia May Jagger pojawiła się w niezwykle letnim makijażu, w którym główną rolę odgrywają neonowe cienie do powiek w kolorze soczystej pomarańczy. Z kolei u Edie Campbell podziwiać możemy niezwykle intensywny kolor czerwonej pomadki do ust oraz ładnie podkreślone kości policzkowe za pomocą różu w chłodnej tonacji.

Ciekawe jesteśmy, który z prezentowanych makijaży okładkowych bardziej przypadł Wam do gustu!Wybierz najładniejszy makijaż z okładki!
Wybierz najładniejszy makijaż z okładki!


Wybierz najładniejszy makijaż z okładki!
Wybierz najładniejszy makijaż z okładki!Tekst: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk
Źródło: MilionKobiet
foto: Thinkstock/ Mat. prasowe
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 31.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Georgia May Jagger w Sisley

    Georgia May Jagger w Sisley

    Córka Mick'a Jagger'a już od jakiegoś czasu próbuje zapracować na swoją pozycję w świecie modelingu. Na swoim koncie ma m.in. kampanię Versace. Tym razem pojawiła się w kampanii… czytaj więcej