Z rozświetlaczem za pan brat

Chcesz wygładzić i rozpromienić swoją twarz, lecz nie wiesz jak odpowiednio stosować rozświetlacz? Podpowiadamy!

Z rozświetlaczem za pan brat

Z rozświetlaczem za pan brat


Dzięki zastosowaniu odpowiedniego rozświetlacza cera stanie się gładka i promienna. Rozświetlacz polecany jest szczególnie dla kobiet, które chciałyby dodać blasku swojej cerze, a nie ma nic piękniejszego niż wypoczęta i zdrowa twarz. Rozświetlacze są dostępne w kilku odcieniach, które należy dopasować do pory roku, swojego typu urody i odcienia skóry.

Ze względu na konsystencję wyróżnić możemy rozświetlacze: w kamieniu, sypkie, w kremie lub emulsji.
Rozświetlacz w kremie ze względu na swoją konsystencję będzie odpowiedni dla osób z suchą i normalną cerą. Nakładamy go pędzelkiem lub palcami na odpowiednie partie twarzy, a nawet niewielka ilość rozświetlacza w kremie ekspresowo ożywi cerę i nada jej ładnego, zdrowego blasku. Rozświetlacze w kamieniu, jak też w sypkim pudrze nakładamy pędzelkiem na te części twarzy, które chcemy wyeksponować. Zalecane są do stosowania dla osób z cerą tłustą lub mieszaną.

Rozświetlacze nakładamy na najbardziej wystające miejsca twarzy takie jak: kości policzkowe, grzbiet nosa, skórę pod łukami brwiowymi. Odpowiednio nałożone powinny eksponować, podkreślić i uwypuklić kształt najbardziej wystających części naszej twarzy, takich jak np. szczyt kości policzkowych. Używanie rozświetlacza niweluje efekt płaskiej twarzy, a cera nabierze wtedy promiennego blasku.

Z rozświetlaczem za pan brat

Z rozświetlaczem za pan brat


Aby dodać odpowiedniego blasku spojrzeniu w wewnętrznych kącikach oczu i na środku górnej powieki nałóż punktowo korektor rozświetlający, przez co oko się otworzy i optycznie powiększy. Możemy nałożyć go także na bocznych ściankach nosa, gdzie skóra zawsze jest ciemniejsza. Aby optycznie powiększyć usta wystarczy nałożyć odrobinę rozświetlacza nad łukiem kupidyna, a od razu wargi staną nie bardziej zmysłowe i kontur ust się nam wyostrzy.

Podczas nakładaniu rozświetlacza należy uważać aby omijać ewentualne nierówności na skórze, gdyż dodatkowy połysk sprawi, że staną się bardziej widoczne.

Róże dla cery naczynkowej

Wioletta Wypijewska

Mistrzyni świata w makijażu profesjonalnym

Wizażysta i szkoleniowiec firmy KRYOLAN


Foto: Thinkstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 27.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
karolina5265
Aby efekt był ładny i nie przesadzony, to trzeba wiedzieć, jak używać rozświetlacza. Nie ma w tym naprawdę nic trudnego, ponieważ w sieci jest mnóstwo poradników z tym związanych.
Dodano: 2018-03-15 11:28:26 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×