Zabieg keratynowy, który prostuje włosy

Jesteś ciekawa, na czym dokładnie polega keratynowy zabieg na włosy? Czy nie jest szkodliwy? Skorzystajcie z naszych porad!

Zabieg keratynowy, który prostuje włosy

Zabieg keratynowy, który prostuje włosy


Zabieg keratynowy
przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które posiadają mocne i puszyste włosy. Osób, które zdecydowanie pragną zmniejszyć objętość fryzury lub wyprostować włosy. Metoda keratynowa nie ingeruje we wnętrze włosa (więc tym samym nie niszczy jego struktury). Polega na zaprasowaniu w pasma włosów keratyny, która szczelnie otacza włos. Dzięki temu redukuje objętość, niekiedy nawet prostuje włosy.

Metoda ta jest sposobem na łatwiejszą codzienność, ale uprzedzam – nie jest jedyną czynnością, która powoduje, że włosy po umyciu są idealne. Włosy po keratynie należy odpowiednio pielęgnować oraz modelować. Prawidłowo wykonany zabieg bardzo ułatwia układanie włosów na szczotce lub prostownicy, a dobrze dobrana pielęgnacja chroni włos, pielęgnuje i nabłyszcza.

Kliknij i poznaj sposoby na objętość twojej fryzury!

W rezultacie znacznie skracamy czas wykonania fryzury. Dobrze wykonany profesjonalny zabieg keratynowy utrzymuje się na włosach około 3-5 miesięcy w zależności od rodzaju włosów. Należy dodać, iż wsparciem pielęgnacyjnym dla włosów po zabiegu będą kosmetyki keratynowe. Szampony do włosów nie mogą zawierać soli, a maska, którą stosujemy po każdym myciu, powinna zawierać keratynę.

Kliknij i poznaj zalety preparatów trychologicznych do włosów!


Pytacie, czy zabieg nie jest szkodliwy. Otóż zabieg przeprowadzony zgodnie z zaleceniem producenta i tylko przez profesjonalistów przeszkolonych z zakresu działania i bezpieczeństwa produktu, daje nam pewność, że będzie wykonany prawidłowo i bez szkody dla włosów.

Sławek Workert.jpg
Ekspert MilionKobiet.pl
Sławek Workert
Stylista KMS California, salon Hirek Coiffure z Łodzi

Fot. FotoAlbert.pl
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Wtorek 28.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×