Zabieg niechirurgicznego przeszczepiania włosów

Chcesz się dowiedzieć, na czym polega zabieg niechirurgicznego przeszczepienia włosów? Czy trzeba go co jakiś czas powtarzać?

Zabieg niechirurgicznego przeszczepiania włosów

Zabieg niechirurgicznego przeszczepiania włosów


Osoby, które borykają się z problemami rzadkich włosów, łysienia, mają możliwość skorzystania z nieinwazyjnych metod uzupełnienia włosów. Mogą być one zastosowane, co ważne, w każdym przypadku, u kobiet, u mężczyzn i u dzieci. Niechirurgiczne uzupełnienia dają możliwość odwzorowania fryzury wg indywidualnych potrzeb.

Włosy europejskie o niezmienionej strukturze i naturalnym kolorze są osadzone na cienkiej bazie, dając tym samym naturalny efekt włosów wyrastających ze skóry głowy. Włosy są mocowane permanentnie lub tymczasowo do skóry głowy (za pomocą hipoalergicznych elementów termoplastycznych, albo mikroklipsów), co zapewnia ich (w zależności od metody), długotrwałe noszenie, spanie w nich, zabiegi pielęgnacyjne i stylizacyjne na własnej głowie. Są integrowane z naszymi włosami, do ich struktury, gęstości, długości, koloru.

Metody niechirurgicznego uzupełnienia pozwalają na spanie w systemie, uprawianie sportów, czy noszenie systemów w innych warunkach klimatycznych (np. wyjazdy w ciepłe kraje). Taki system możemy nosić, w zależności od metody, około 3-4 lat.

iza4a.jpg

Ekspert MilionKobiet.pl
Izabela Szymczak, trycholog,
założycielka i właścicielka Kliniki Włosów Hair Lab

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ThinkstockDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Wtorek 06.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
aga777
to zależy gdzie. Moim zdaniem takie rozwiązanie saferem jest na plus, bo włosy to jednak dla kobiety bardzo ważny element wyglądu. Ja bez nich czułam się jak ktoś gorszy … Co prawda to była kwestia psychiki, ale przy moim łysieniu androgenowym nie miałam wyboru właściwie – mogłam kupić peruke albo poddać się przeszczepowi i wybrałam to drugie. Tak naprawdę to nic strasznego, robiłam w Estetice, u pana Piotra Zawodnego, sam zabieg był bezbolesny bo dostałam znieczulenie.
Dodano: 2014-01-10 11:13:25 Zgłoś nadużycie
ZoskaMika
ciekawa treśc, w sumie ja sie zastanawiam nad tym rozwiązaniem, ale to powazna decyzja - jednak w moim przypadku już gorzej być nie może i taka transplantacja może mi już tylko pomóc. Słyszałam, że teraz ropbią to SAFEREM, bezboleśnie i dośc sprawnie, jednak dla mnie najwazniejszy jest naturalny efekt. Czasem zastanawiam się, ile osób wykonało taki zabieg, ale nie chce o nim mówić z różnych powodów.
Dodano: 2014-01-09 14:10:39 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×