Zachwycająca uroda tej 61-latki podbija Instagram! Zobacz zdjęcia!

Yazemeenah Rossi to przepiękna kobieta, która mimo swojego wieku nadal wygląda olśniewająco. Urody może jej pozazdrościć niejedna nastolatka!

modelkaglowne.jpg

Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach jedynie młodość jest w cenie... Tymczasem w ostatnich tygodniach hitem Instagrama stała się piękna kobieta w podeszłym wieku. Yazemeenah Rossi to 61-letnia modelka, która zajmuje się głównie promowaniem kostiumów kąpielowych i ekskluzywnej bielizny. Na swoim profilu na Instagramie kobieta regularnie publikuje swoje zdjęcia i cieszy się coraz większym zainteresowaniem- w tym momencie obserwuje ją ponad 85 tysięcy użytkowników! Trzeba przyznać, że kobieta zupełnie nie wygląda na swój wiek.


Yazemeenah, oprócz tego że wygląda młodo, wyróżnia się bardzo oryginalną, egzotyczną i jednocześnie kobiecą urodą. Na zdjęciach w bikini wygląda niczym dwudziestolatka! Tymczasem Yazemeenah ma już dwoje wnucząt! W czym tkwi sekret jej młodości? 

61-latka twierdzi, że wszystko zawdzięcza profesjonalnemu nawilżaniu ciała i rozsądnej diecie. Kobieta spożywa bardzo dużo ryb, warzyw i owoców, codziennie je także jedno awokado. Ciało pielęgnuje peelingami z cukru i oliwy z oliwek. Cerę i włosy modelka nawilża olejem z pestek winogron.

Zdjęcia: Instagram.com/yazemeenah/


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 16.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×